Hamilelikte kefir içilirmi ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kevser55 tarafından oluşturulan Hamilelikte kefir içilirmi ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,422 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilelikte kefir içilirmi ?
Konbuyu başlatan Kevser55
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kendimce

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Tamam teşekkür ederim ☺
Doktorlar faydalı buluyorlar yüksek kalsiyum zengini olduğu için ama bir bardaktan fazla içme yinede market ürünlerinden içinde azda olsa şeker ilave edebiliyorlar maalesef ben şeker ilavesiz olandan aldım içim in ama bimde satılan altınışık galiba tam hatırlayamadım onu daha çok beğendim daha yoğun tadı. İçimin ki çok daha hafif geldi o yüzden belki içemedim ama herkes içemiyor maalesef kefiri eğer sevmiyorsan içimi almanı öneririm daha hafif

Kevser55

Kayıtlı Üye
rank
Doktorlar faydalı buluyorlar yüksek kalsiyum zengini olduğu için ama bir bardaktan fazla içme yinede market ürünlerinden içinde azda olsa şeker ilave edebiliyorlar maalesef ben şeker ilavesiz olandan aldım içim in ama bimde satılan altınışık galiba tam hatırlayamadım onu daha çok beğendim daha yoğun tadı. İçimin ki çok daha hafif geldi o yüzden belki içemedim ama herkes içemiyor maalesef kefiri eğer sevmiyorsan içimi almanı öneririm daha hafif
Kefirin az içtim işe yaradı zaten

Nur Toygar Tıraz

Kayıtlı Üye
rank
Yok affedersiniz kabızlıktan dolayı oda işe yaradı şükür (bide bu uygulamada cevap yazmaya alışabilseydim iyi olurdu :) )
Evet sindirim içinde çok yararlı gerçekten her konuda faydalı gebe olan olmayan herkes kararında kefir içmeli 🙏 babamda tohumları var sürekli kendisi yapar bekarken hep birlikte içerdik 🥰 şimdide minnosum için ara öğün olarak içiyorum ceviz yanına 2 3 tane ohh mis 😍

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar