Sorum var Hamilelikte killl aşermek

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Betüşşş tarafından oluşturulan Hamilelikte killl aşermek başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 228 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilelikte killl aşermek
Konbuyu başlatan Betüşşş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Baharrr

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar bende bi kaç haftadır aşırı toprak kil böyle alçı kireç ne olursa yeme isteği var 😂 komik ama çok zorrr kafayı yiyorum demir eksikliğinden kaynaklı sanırım ama olan var mı daha önce 24 haftaya gireceğiz bu arada
Al al ye 😂😂avuç avuç ye şaka bir yana demir eksikliği yüzünden de olabilir normal oleak da aşerebilirsin bugün yolda yürürken benzin mi mazot mu her ne haltsa o kadar güzel koktu içesim geldi koklaya kolaya geldim düşün 😂😂

Buğlemim

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bende bi kaç haftadır aşırı toprak kil böyle alçı kireç ne olursa yeme isteği var 😂 komik ama çok zorrr kafayı yiyorum demir eksikliğinden kaynaklı sanırım ama olan var mı daha önce 24 haftaya gireceğiz bu arada
Sen birde iki üç hafta önce benim açtığım postu görseydin🫣 bildiğimiz nişasta âşerdim ve onunda kireç kil gibi özelliği tadı var vallaha ben Nişasta yedim ara arada yiyorum😭😂 çok farklı birsey yaş insanın asermesi yemeği düşünüyormusun😂

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Ayy seni çok iyi anlıyorum canım ya çok normal ama sakın yeme 🤣🤣

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Kız yeme sakın😅😅 seni çok iyi anlıyorum çünkü bnde bir ara öyle oldum ama yeme bnce millet yemeğe tatlıya meyveye aşerir biz gebelik takibi insanı da taşa toprağa valla yaa🤣🤣🤣ne garip ben bile yaşadığım için diyorum 😆😆

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-07-03
Gebeliğinizin 30. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık lahana büyüklüğünde.
Bebeğin etrafında yaklaşık 100 ml amniyotik sıvı var. Kendinizi biraz yorgun hisseder ve uyku sorunları yaşamaya başlarsınız. hormonların etkisi ile eklemlerde gevşeme ve ruhsal değişiklikler (anksiete ve depresyon) başlayabilir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 39 cm ağırlıgı 1400 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Ben hamile değilim hala onları yemek istiyorum toprak dışında herşeyi canm çekiyor

Tüm sayfalar yüklendi.