Hamilelikte kilo

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Haticegulasik01 tarafından oluşturulan Hamilelikte kilo başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,623 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilelikte kilo
Konbuyu başlatan Haticegulasik01
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Haticegulasik01

Haticegulasik01

Kayıtlı Üye
rank
Kilo aldıkça eşimin benden uzaklaştığını hissettim yada tiktokta bikac fiziği güzel uapanci kadn videosu beğendi diye sormadm bu ney diye kendi kendimi yiyorum ama

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Valla yapabilirsen sildir o uygulamayı canım gerek yok. Afedersin terbiye ar namus yok 15 17 yaşında kızlar dikkat çekmek için neler yapıyor uygulama bizde yüklü değil ama instagrama kadar yayılıyor videoları bu aralar hormonlardan duygusalız her şeye alınıyoruz eşin senden uzaklaşmamıiştır moralini bozma lütfen hamilelik hali illa ki kilo alınacak 0 beden doğum yapan mı var üzme tatlı canını bebişi de

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Kilo aldıkça eşimin benden uzaklaştığını hissettim yada tiktokta bikac fiziği güzel uapanci kadn videosu beğendi diye sormadm bu ney diye kendi kendimi yiyorum ama
Bcm sen tiktoka ne bakıyon oranın kilolusu da aynı zayıfı da teşhir etmekten öte bişey yok sanal pavyon bildiğin ne kendini yiycen kafanı bozuyorsa sende aç kaslı erkekleri izle bak bakalım ne tepki veriyo 😂😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Valla yapabilirsen sildir o uygulamayı canım gerek yok. Afedersin terbiye ar namus yok 15 17 yaşında kızlar dikkat çekmek için neler yapıyor uygulama bizde yüklü değil ama instagrama kadar yayılıyor videoları bu aralar hormonlardan duygusalız her şeye alınıyoruz eşin senden uzaklaşmamıiştır moralini bozma lütfen hamilelik hali illa ki kilo alınacak 0 beden doğum yapan mı var üzme tatlı canını bebişi de
Silsen ne şimdi de YouTube da cıkıyo TikTok videoları hesapta yasak gelip kaldırılacaktı daha da yaygınlaştı

dünyanın sonu artık 15 16 yaşlarındaki kızların yaptığını kimse yapmiyor allah ıslah etsin

aynen karnindaki can parcana yazık hic kimse hiçbir şey evlattan onemli değil sen doğumu bebeğini güzel şeyleri düşün moralin bozulmasın.... kilo dedigin nedir kii doğumdan sonra zaten bebekle ilgilenmekten gider

Haticegulasik01

Kayıtlı Üye
rank
amaannn seninde hamile halinle dert ettiğin şeye bak onemli olan sen ve bebeginsiniz kiloyu eşini boşver kendinide hiç yeme bebeğine yazık canım
Degmex biliyorum ama engel olamıyorum kendime

aynen karnindaki can parcana yazık hic kimse hiçbir şey evlattan onemli değil sen doğumu bebeğini güzel şeyleri düşün moralin bozulmasın.... kilo dedigin nedir kii doğumdan sonra zaten bebekle ilgilenmekten gider
Benim eşim 46 kiloyken bile laf söz eden biri dengesiz biraz

Benim eşim 46 kiloyken bile laf söz eden biri dengesiz biraz
Affedersiniz topluca orusbu videoları ve dikkat çekmek için elli takla atan insanları izliyoruz başka birşey yok sil desem silecekse bile silmez

boşver canım nasılsan öyle beğensin seni bu hayatta kimse için sıkıntı yapmaya değmez hayırlısıyla bi al yavrunu kucağına kokusu gülüşü falan dünya yansa umrunda olmaz dikkat et kendine de bebeğine de allaha dua et inş izlemez artık ama etraf bunlarla doluyken bu sosyal medyalarda olduğu sürece bu böyle devam eder takma boşver

Haticegulasik01

Kayıtlı Üye
rank
boşver canım nasılsan öyle beğensin seni bu hayatta kimse için sıkıntı yapmaya değmez hayırlısıyla bi al yavrunu kucağına kokusu gülüşü falan dünya yansa umrunda olmaz dikkat et kendine de bebeğine de allaha dua et inş izlemez artık ama etraf bunlarla doluyken bu sosyal medyalarda olduğu sürece bu böyle devam eder takma boşver
Öyle ben 2 saat lavaboda cancekidirken o oturmuş film izliyor ağzında sakızla

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar