Hamilelikte kimler sigarayı bıraktı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sinem&masal tarafından oluşturulan Hamilelikte kimler sigarayı bıraktı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,715 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilelikte kimler sigarayı bıraktı
Konbuyu başlatan Sinem&masal
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Elfff

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Hamilelikte kimler sigarayı bıraktı yada hala içen varmı? Hamilelikten önce içiyodum sonrasında bıraktım aşırı tiksiniyorum şimdi iyi ki de bıraktım 🙏
Ben günde bir paket içerdim hamile olunca günde iki üç tane içmeye alistirmistim kendimi bir ay önce rüyamda vefat eden dayım at kızım elinden şu sigara yi karnındakine yazık deilmi dedi o gün uyandım çok etkilendim dayımı hiç gormedim bu zamaana kadar rüyamda o gün bıraktım birdaha elimi bile sürmem ilk gebeligimde hemen bırakmıştım bundada üç ay içmiş oldum

İklim

Kayıtlı Üye
rank

Aysu çelik

Kayıtlı Üye
rank
E

Elfff

Guest
Hamilelikte kimler sigarayı bıraktı yada hala içen varmı? Hamilelikten önce içiyodum sonrasında bıraktım aşırı tiksiniyorum şimdi iyi ki de bıraktım 🙏
Bende kullanıyordum gebeliğimi öğrenene kadar..daha sonra zaten bulantı kusmalar olduğu için tiksinti geldi..şuan iyiki de içmiyorum diyorum 10.haftadayız

E

Elfff

Guest
Bende kullanıyordum gebeliği öğrenene kadar ..sonrasında zaten bulantı kusma olunca ister istemez tiksinti geliyo sonrasında da içmek istemiyosun yani Bende öyle oldu şuan 10.haftadayız
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar