Hamilelikte koca

• Konbuyu başlatan Mrveee
  • Toplam 11 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mrveee tarafından oluşturulan Hamilelikte koca başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,649 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilelikte koca
Konbuyu başlatan Mrveee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ezgielvin
M

Mrveee

Guest
Merhaba hanımlar... 16 haftalıkim..bu güne kadar mutfağa giremedim kokulardan dolayı.. çalışıyorum ve evde sürekli yatıyorum.. normalde hergun ev işlerimi de yemeğimi de yapardım.. eşim yaptı bugüne kadar.. bugün trafikte bi yere giderken trafikte bi olaya çok sinirlendi bende korkuyorum sakin ol napiyosin diye bagirdim bana bağırdı çağırdı hakaret etti. Arabayı hızlı kullandı falan..sizce 4 aydir ona cok mu yuklendim.. ben de disarda calisiorum. Ev hayatımızı 4 aydır askıya aldım.. elimden gelmior.. kokulara tahammül edemiyorum.. uzun süreli ayakta kalınca hemen baygınlık geliyor.. bu anlamda eşime bu süreçte çok mu yüklemdim sizce. Dünyada tek ve ilk hamile ben değilim sonuçta

Kendimce

Kayıtlı Üye
rank
Ben de ev islerinde ve yemek yapmakta zorlaniyorum ,dusuk riskim vardi önceleri simdi de bayginlik hissi bulanti halsizlik cekiyorum 4.aydayim ve hep eşim yardim ediyor. Ben nadiren yapiyorum çogunlukla eşim yapiyor yemek işler falan. Ben de mi çok yukleniyorum esime, sonucta tek hamile ben degilim ? Hamileyken bu durumda yardim etmeyeceklerse yanimizda neden varlar ki , keyfimizden yapmiyor degiliz sonuçta.

Ipek2021

Kayıtlı Üye
rank
Elinizden gelmiyorsa yapacak bisi yok. Bunun için kendinizi suçlamayın. Sizde çalışıyorsunuz üstelik hamilesinz yardımcı olmak görevi ama bunaldiysa alttan alın kavga etmenin hiç anlamı yok. Hele ki hamilelikte eşle kavga hiç çekilmiyor. Birbirimize muhtacız. Yaptıkları için teşekkür edin yardımları için mutlu olduğunuzu belirtin bu sureci böyle anlatın. Her şey yoluna girer inşallah

Merhaba hanımlar... 16 haftalıkim..bu güne kadar mutfağa giremedim kokulardan dolayı.. çalışıyorum ve evde sürekli yatıyorum.. normalde hergun ev işlerimi de yemeğimi de yapardım.. eşim yaptı bugüne kadar.. bugün trafikte bi yere giderken trafikte bi olaya çok sinirlendi bende korkuyorum sakin ol napiyosin diye bagirdim bana bağırdı çağırdı hakaret etti. Arabayı hızlı kullandı falan..sizce 4 aydir ona cok mu yuklendim.. ben de disarda calisiorum. Ev hayatımızı 4 aydır askıya aldım.. elimden gelmior.. kokulara tahammül edemiyorum.. uzun süreli ayakta kalınca hemen baygınlık geliyor.. bu anlamda eşime bu süreçte çok mu yüklemdim sizce. Dünyada tek ve ilk hamile ben değilim sonuçta
Canım her hamilelikte illaki zorluklar var eşinde yardim etmiş anlayışlı olmuş ama hiç yardim etmeseydi hergün senden yemek isteseydi daha zor olurdu bence çok yüklenmedin çünkü bende ilk 4 ay düşük riskim vardı hiçbir iş yapamadım yemek yapamadım çok şükür eşim anlayışlı oldu yine eşlerimizden Allah razı olsun

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Eşine de hak vermek lzm cnm oda çalışıyor yoruluyor bunalıyor bide ev işi yemek işiyle uğraşıyor. Kaynanan yok mu iş çıkışı kaynanana gitsen orda yeseniz içseniz

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim yardımcın olsun canım bazen farkında olmadan onlarıda ihmal edebiliyoruz olur öyle şeyler sıkma canını

Cansu

Kayıtlı Üye
rank
Ben 32 hafttalık hamikeyim ilk günden beri bütün ev işlerini eşim yaptı halende yapıyor bunun için bagırmak çağırmak çözüm değil bugüne kadar eşimden şikayet adına birşey duymadım çok şükür herşeyi yapıyor beni im elimi değirmiyor

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Bak canım biz aslında fazla yüklenmiyor uz onlara. Onlar erkek bizim gibi değiller herşeyi kaldıramazlar böyle iki üç defa rahatsız olsan onlar üzülür ler buna ve asla kaldıramazlar . Bu hamilelik sürecinde onların hiçbir şey den haberleri yok ne hissediyoruz nasıl rahatsız oluyoruz bilemiyorlar. Daha önce alıştıkları o hayatlarını bu süreçte biraz fazla özlüyor olabilirler. Benim de ilk gebeliğim ben dört ay boyunca evde hiçbir şekilde iş temizlik yemek falan yapamadım. Mutfağa adım bile atamıyordum. Eşim anlayışla karşıladı. Başta tuhaf geliyordu benim durumum ona, acaba fazlamı abartıyor diye düşünüyordu kendi kendine. kuzenine anlatırken duymuştum, şöyle diyordu ya ben eve geliyorum o sürekli rahatsız uzanıyor hiçbir şey yemiyor dışardan getirdiklerime bile elini sürmüyor Midesi bulanıyor kötü kokuyor diyip duruyor. Bazen bu duruma sinirleniyorum ama onu böyle görmeye dayanamıyorum demişti. Kuzenide onlar ilk dört beş ay boyunca böyle olurlar benim eşimde de öyleydi merak etme geçecek, onlar doğurana kadar biz erkeklere bin doğurtuyorlar demişti 😁😂. Şuan çok şükür o günlerimden eser kalmadı. Gerçekten geçiyor herşey eskisi gibi oluyor. Evet bazen hala rahatsız oluyorum tabi ama onlarda az kaldı geçecek inşallah. Sende canını sıkma biraz sabırlı ol onun yerine koy kendini ona da zor geliyordur eminim ama geçecek merak etme o seni asla yük olarak görmez bu süreçte. Çünkü sen kısa bir süre sonra onu dünyanın en mutlu insanı yapacaksın.. ❤️😍

Tüm sayfalar yüklendi.