Hamilelikte koronavirüs geçiren varmı?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ahsenlina tarafından oluşturulan Hamilelikte koronavirüs geçiren varmı? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,873 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilelikte koronavirüs geçiren varmı?
Konbuyu başlatan Ahsenlina
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Elif kpln
G

Gülendam

Guest
Bi kaç gündür gribim ve bugün tat koku tamamen gitti acaba koronamiyimdr ama ateşim pek yok nefes darligi da arada oluyor benm gibi olan var mi?
Hocam sizi korkutmak istemiyorum ama koronasınız büyük ihtimal. Bende aynı şekilde tat koku yok ateşim yok nefes darlığı var birazda.

Gülendam

Kayıtlı Üye
rank
Bende koranayım 7 haftalik hamileyim. Boğazım yaniyor tat koku gitti nefesim daralıyor. Bebşlerimiz etkileniyor mu Çok korkuyorum

Seçil

Kayıtlı Üye
rank
Bi kaç gündür gribim ve bugün tat koku tamamen gitti acaba koronamiyimdr ama ateşim pek yok nefes darligi da arada oluyor benm gibi olan var mi?

Merhaba benim de tat ve koku duyum tamamen gitti. Nefeste bir sorun yaşamıyorum şükür. Geçtiğimiz pazartesi günü başladı şikayetlerim aşırı üşüme ve omuzlarımda ağrı var. Tarif edemeyeceğim bir halsizlik de söz konusu. Maalesef korona olmuşum. Bir test yaptırmanızı öneririm. Ama pozitif de olsa hamilikten ilaç vermiyorlar karantinadayım şuan

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar