Hamilelikte kramp

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zuhalaydn tarafından oluşturulan Hamilelikte kramp başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,666 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilelikte kramp
Konbuyu başlatan Zuhalaydn
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zuhalaydn

Sedef

Kayıtlı Üye
rank
Genelde magnezyum kullanınca geçiyor o şikayetler canım. Ben ilk gebeliğimde bilmiyordum dra da dememiştim çok çektim ondan
Benim ilkte yoktu bunda oldu 35 haftaligim 8 aydır çekiyorum ve hiç doktora söylemedim 😣
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Genelde magnezyum kullanınca geçiyor o şikayetler canım. Ben ilk gebeliğimde bilmiyordum dra da dememiştim çok çektim ondan
Benim ilkte yoktu bunda oldu 35 haftaligim 8 aydır çekiyorum ve hiç doktora söylemedim 😣

Zuhalaydn

Kayıtlı Üye
rank

Doktora söylesen ilaç verir canım sen dediğimiz gibi soda iç en iyisi

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank

Her gebelik bir olmuyor canım benimde bu sefer berbat geçiyor daha 26dayız doğursam bi an önce diye bakıyorum valla 🤦‍♀️ keşke söyleseydin druna insan bilmeyince çekiyor boşu boşuna

Nur Toygar Tıraz

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canım, ben hem suda eriyen hemde hap olarak takviye kullanıyorum ama yinede sabaha karşı kramplarim oluyor ilkine nazaran çok daha iyi gerçi ve bayada erken başlamıştı ağrılarım. Doktoruna söyle mutlaka bir tedavi önerir

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar