Hamilelikte kum dökmek

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aynurka tarafından oluşturulan Hamilelikte kum dökmek başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 782 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilelikte kum dökmek
Konbuyu başlatan Aynurka
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nisaa

Aynurka

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar benden ayıp olmasın küçük abdestini yaparken kum geliyor içimden bir kaç parça sizce kim mu döküyorum başına gelen oldu mu bebeğe zararı olur mu korkuyorum bir bakar mısınız acil sancılarım var

Alioth

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar benden ayıp olmasın küçük abdestini yaparken kum geliyor içimden bir kaç parça sizce kim mu döküyorum başına gelen oldu mu bebeğe zararı olur mu korkuyorum bir bakar mısınız acil sancılarım var
Bir yakınımdan duymuştum. Kum dökmenin bir zararı yokmuş hatta doktor destekleyici ilaç vermiş. Ancak taş dökmek annenin böbreklerine zararlı olabiliyormuş. Bir doktora görünsen çok daha sağlıklı olacaktır. Çok geçmiş olsun ❤

Aynurka

Kayıtlı Üye
rank
Çok geçmiş olsun canım Rabbim acil sifalar versin
Sağol canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bir yakınımdan duymuştum. Kum dökmenin bir zararı yokmuş hatta doktor destekleyici ilaç vermiş. Ancak taş dökmek annenin böbreklerine zararlı olabiliyormuş. Bir doktora görünsen çok daha sağlıklı olacaktır. Çok geçmiş olsun ❤
Çok sağol canım ♥️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok sağol canım ♥️

Aysem

Kayıtlı Üye
rank
Geçen hafta bende döktüm canım sancım çok oldu acile gittim tahlil yapıp bebise baktılar bide parol hap verdiler ama ben içmedim cnku sürekli taş düşürüp kum döktüğüm için ağrısına alışkınım her ne olursa olsun gebelikte doktora görünmek sart idrar yolları enfeksiyonunu tetikleyebilir ihmal etmeden git canim

Eymenin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bende de tahlillerde doktor kum var dedi ama öyle benden kum geldiği olmadı hiç ilaçta kullanmadım bol bol su ve yeşillikli salata tüket demişti doktorum çok şükür doğurdum bir sıkıntı olmadı

Aynurka

Kayıtlı Üye
rank
Geçen hafta bende döktüm canım sancım çok oldu acile gittim tahlil yapıp bebise baktılar bide parol hap verdiler ama ben içmedim cnku sürekli taş düşürüp kum döktüğüm için ağrısına alışkınım her ne olursa olsun gebelikte doktora görünmek sart idrar yolları enfeksiyonunu tetikleyebilir ihmal etmeden git canim
Tamam teşekkür ederim gitmemiştim bende seninle aynı durumdayım devamlı böyle ama gebelikte ilk kez oldu

Ponçik surat

Kayıtlı Üye
rank
Bende de şuan böbrek taşı var enfeksiyon yüksek oluyor taş ve kum varsa buda erken doğum riski taşıyor ama korkma yani bebeğe Bir zararı yok doktorumla konuştum bir sıkıntı olmaz dedi rabbim yardım ediyor elhamdülillah sağlıkla doğsun yavrularimiz korkma yani tek değilsin 😉❤️🌺 kulaktan dolma bilgilerle canını sıkma

Nisaa

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben gebeyken bende kumdöküyormuşum Dr tahliller baktı söyledi ama ben hiç kum dödügümü farketmedim çünkü kum dökerken hiç agrım sancım olmadı Dr ilaçda vermedi sadece antibiyotik veriyordu oda idrar yolları intihaplıymiş ondan verdi

Tüm sayfalar yüklendi.