Hamilelikte maydanoz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde M.Melike tarafından oluşturulan Hamilelikte maydanoz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,575 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilelikte maydanoz
Konbuyu başlatan M.Melike
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aselaras

M.Melike

Kayıtlı Üye
rank
Lütfen sorumu komik görmeyin 6 haftalık hamileyim maydanoz düşüğe neden olur diye Bayadır tüketmedim fakat bugün yemek içerisinde yedim bir sakıncası olur mu

Elisa

Kayıtlı Üye
rank
Lütfen sorumu komik görmeyin 6 haftalık hamileyim maydanoz düşüğe neden olur diye Bayadır tüketmedim fakat bugün yemek içerisinde yedim bir sakıncası olur mu
Bildigim kadariyla maydanoz suyu dusuge sebeb oluyor Ama ben ilk basta yiyordum ne yalan soylim suan 38 haftadayim salatanin icinde oluyor ve yiyorum Ama Tabi gene dikkat etmek lazim sanirim cok tuketmesen bisey olmaz

Nur Toygar Tıraz

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba, bir miktar yemekte sakınca yok yemeklerin içinde yiyebilirsiniz. Hergun ve yoğun yerseniz sıkıntı olabilir onun dışında arada sırada bir kaç dal yemekte sakınca yok

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
Hayır canim olmaz fazla tüketimde olur o. Sabah öğle akşam yarım bağ tuketeceksiniz de anca öyle o da her gebelikte olan bir durum değil. Ben yeşillik sürekli tüketim tere roka maydanoz her öğünumdr olur hemen hemen. 34 haftalık hamileyim bir sıkıntı yaşamadım şimdiye kadar çok şükür.

Aygül

Kayıtlı Üye
rank
Canım öyle bişey yok bence ben limon sikipta çok yedim hiç biseyde olmadı oda sık sık yedim halde aserme oldu halde canım çok çekerdi hemen Marul ve maydanoz ikisinide tüketiyorum

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
Belli bir miktar yersen oluyor ama aşırı derecede yemediysen sorun yok bende domates salatalık ile ekmek arası yaptığım da çok iyi oluyor 😂🙈

Baby

Kayıtlı Üye
rank
Yemekte yemekle bişey olmaz canım.suyunu içmek kaynatmak veya bol miktqrda tüketmek sakıncalı olabilir

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Bende maydanoz suyu düşüğe sebep oluyor diye biliyorum canım yemekte bi sakınca olduğunu sanmıyorum salatalarda yemeklerde tüketebilirsin zararı olmaz

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar