Hamilelikte oruç tutmak

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde SBA- tarafından oluşturulan Hamilelikte oruç tutmak başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,141 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilelikte oruç tutmak
Konbuyu başlatan SBA-
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Münevver

SBA-

Kayıtlı Üye
rank
10+4 haftalık hamileyim oruç tutmak istiyorum ama bebeğim çok küçük bir zararı olur mu? Hamile olduğumu bilmeden kandilde oruç tutmuştum aşırı halsizlik ve baş ağrısı olmuştu sahura kalkmadan tuttuğum için mi oldu yoksa hamilelikten mı oldu bilemiyorum

Gamzeee

Kayıtlı Üye
rank
Bence riske etmeye gerek kalmaz yemek neysede susuz kalinmamasi gerekiyor. Bende tutmak istiyorum ama aynı zamanda hemsireyim oruç tutan annenin cocugmu emziremedigine şahit oldum. Kendi borcumuz için bize muhtaç bı canı riske atmaya gerek yok diyorum

E

Esmacakmakk

Guest
Ben ilaçlarımı sahurda ve iftarda alacak şekilde düzene sokup tutmayı düşünüyorum. Hem niye riskli olsun ki yorucu bir işiniz yoksa hiç problem olmaz bence. Ben de çalışıyorum tek problem ilaçlarım sahura kalkabildiğim hergün tutucam inşallah. Suyu da sahurda ve iftarda bol bol içeriz artık :)

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Ben ilaçlarımı sahurda ve iftarda alacak şekilde düzene sokup tutmayı düşünüyorum. Hem niye riskli olsun ki yorucu bir işiniz yoksa hiç problem olmaz bence. Ben de çalışıyorum tek problem ilaçlarım sahura kalkabildiğim hergün tutucam inşallah. Suyu da sahurda ve iftarda bol bol içeriz artık :)
Senin gebeliğin riskli olduğu halde oruç tutmayı mı düşünüyorsun cnm

Leylakk

Kayıtlı Üye
rank
10+4 haftalık hamileyim oruç tutmak istiyorum ama bebeğim çok küçük bir zararı olur mu? Hamile olduğumu bilmeden kandilde oruç tutmuştum aşırı halsizlik ve baş ağrısı olmuştu sahura kalkmadan tuttuğum için mi oldu yoksa hamilelikten mı oldu bilemiyorum
Ben 5+4 ama sordum annem dedi ilk 3 ay çok kiritikmis bide bebeğin günahı boynumuza giriyormuş gelişimi duruyormuş bende çok kararsızım

M

Münevver

Guest
Ben ilk gebeliğim de tutmuştum bir sıkıntı olmadı ve hamile olduğumu ramazanın ilk haftalarında öğrenmiştim şimdi ikinciye 27 haftalık hamileyim karaciğer enzimleri yüksek olduğu için doktor tutma dedi haftaya tekrar baktiracagim eğer düşmüşse değerler tutmak istiyorum Allah kısmet ederse

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar