Hamilelikte Pıhtılı kanama dr normal dedi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hemdem tarafından oluşturulan Hamilelikte Pıhtılı kanama dr normal dedi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 775 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilelikte Pıhtılı kanama dr normal dedi
Konbuyu başlatan Hemdem
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan elifsu♡ ecrin ada

Hemdem

Kayıtlı Üye
rank
7 hastalık hamileyim kanamam oldu dün hemen hastaneye gittim doktor kesede bebekte rahimde herhangi bi sorun olmadığını söyledi progestoron verdi çok fazla değil ama kanamam pıhtılı şekilde devam ediyor sizde de oldu mu bu durum herhangi bi ağrım Vs. Yok

Y

Yusra yumna

Guest
7 hastalık hamileyim kanamam oldu dün hemen hastaneye gittim doktor kesede bebekte rahimde herhangi bi sorun olmadığını söyledi progestoron verdi çok fazla değil ama kanamam pıhtılı şekilde devam ediyor sizde de oldu mu bu durum herhangi bi ağrım Vs. Yok
Benimde öyle oldu ve maalesef düşük yaptım

Zeynep Aliyeva

Kayıtlı Üye
rank
Bencede normal ben 8 haftalik oldugum gun kanama oldum sabah ondan onceki haftalardada az lekelenmeler oldu doktorum igne verdi her hafta aldim 12 hafatya kadar proluton depot ignesi vuruldum sonra gecti o haftalarda yerelleşme kanamasi oluyormus

Mervecinar

Kayıtlı Üye
rank
Korkma cnm ins bisey olmaz benimde başta tam 3 hafta kanamam oldu 3-4 kerede pıhtılı geldi banada acilde progestoron verdiler kendi doktorum bi sıkıntın yok kullanmak istersen kullan ama dedi simdi 34+3 olduk çok şükür bol bol dinlen ev işi fln yapma kanaman gecene kadar

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Canm yerleşme kanaması olabilir doktor sorun yok dediyse yoktur

Hemdem

Kayıtlı Üye
rank
Canm yerleşme kanaması olabilir doktor sorun yok dediyse yoktur
Pekii kanamayla hafif kasık ağrısı olabilir mi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Korkma cnm ins bisey olmaz benimde başta tam 3 hafta kanamam oldu 3-4 kerede pıhtılı geldi banada acilde progestoron verdiler kendi doktorum bi sıkıntın yok kullanmak istersen kullan ama dedi simdi 34+3 olduk çok şükür bol bol dinlen ev işi fln yapma kanaman gecene kadar
Peki hafif kasık ağrınız oldu mu bende kanamanın 3.günü çok hafif kasık ağrısı var

Tüm sayfalar yüklendi.