Hamilelikte sigara ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İlknur ay tarafından oluşturulan Hamilelikte sigara ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 748 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilelikte sigara ?
Konbuyu başlatan İlknur ay
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ezgielvin

İlknur ay

Kayıtlı Üye
rank
Hamile kaldığımı öğrendiğim günden beri ağzıma sürmüyorum bu bahsettiğim süreç en fazla bir hafta ama çok aşırı gerginim aşırı sinirliyim . Ben bu sigarayı aklımdan nasıl çıkaracağım bağımlı olan beni anlar çok uzun yıllardır içiyordum

2 melek annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Icmedigim için birşey diyemiycem ama kendini oyalasan aklına gelmesin yada kendini sinirlenince başka birşey yemekle ugrastirsan

Maviş

Kayıtlı Üye
rank
Hamile kaldığımı öğrendiğim günden beri ağzıma sürmüyorum bu bahsettiğim süreç en fazla bir hafta ama çok aşırı gerginim aşırı sinirliyim . Ben bu sigarayı aklımdan nasıl çıkaracağım bağımlı olan beni anlar çok uzun yıllardır içiyordum
Bebeginin sağlığı için kendini oyalamalısin ben sinirlendiğim zaman şarkı söylerim hem ben hem bebeğim rahatlar

Y

Yeni anne

Guest
Şuan 7 haftalık hamileyim arkadaşlar uzun süredir bende sigara kullanıyorum ama nasıl kendimi ve bebeğimi uzak tutacagimi bulamıyorum çok zorlanıyorum ???

İ

İlknur

Guest
Şuan 7 haftalık hamileyim arkadaşlar uzun süredir bende sigara kullanıyorum ama nasıl kendimi ve bebeğimi uzak tutacagimi bulamıyorum çok zorlanıyorum ???
Bir kadının çocuğu sigaradan ölmüş canım. Doğmuş üç hafta sonra sigaradan dolayı kalbi tıkanmış. Bunu aklına getir. Ben bunu getirip duruyorum.

Ezgielvin

Moderator
Mod
rank
Zor canm Allah yardimcin olsun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar