Hamilelikte sinüzit alerji

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Derya1216 tarafından oluşturulan Hamilelikte sinüzit alerji başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 616 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilelikte sinüzit alerji
Konbuyu başlatan Derya1216
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nzfe

Derya1216

Kayıtlı Üye
rank
Benim 3 yıldır sinüzit rahatsızligim var ve hamile olduğum için alerjik ilaçlarımı kullanamıyorum. Sürekli hapşiriyorm acaba bebeğe bi zararı varmı.

Mrvkrts

Kayıtlı Üye
rank
Benim 3 yıldır sinüzit rahatsızligim var ve hamile olduğum için alerjik ilaçlarımı kullanamıyorum. Sürekli hapşiriyorm acaba bebeğe bi zararı varmı.
Bebeğe bir zarari yok. Sadece hapsuruk gelince tutmayın hapsurun. Burnunuza tuzlu su çekebilirsiniz biraz rahatlatir

Derya1216

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun bebeğe bi zararı olmaz ama sen çok çekersin
Evet beni mahvetti doğuma kadar cekicem ilaç kullanamıyorum doktor kesinlikle ilaç alma demişti
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bebeğe bir zarari yok. Sadece hapsuruk gelince tutmayın hapsurun. Burnunuza tuzlu su çekebilirsiniz biraz rahatlatir
Tuzlu su ve sirke az da olsa rahatlatıyor ama hapşırık kesilmiyor

N

Nzfe

Guest
Merhba ben 33 haftalik hamileyim alerjik astim var. Alerji doktorum ventofor combi fix diye bi ilac verdi onu kullaniyorum 2 aydr.ilac kullanmazsan nefes alman zorlasr bebek oksijensiz kalir demisti. sende bi sor istersen

Tüm sayfalar yüklendi.