Hamilelikte uyuz olan kizlar baka bilirmisiniz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Neslihan gayiranal tarafından oluşturulan Hamilelikte uyuz olan kizlar baka bilirmisiniz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,745 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilelikte uyuz olan kizlar baka bilirmisiniz
Konbuyu başlatan Neslihan gayiranal
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Neslihan gayiranal

Neslihan gayiranal

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 16+5 gunluk hamileyim uyuz oldum sanirim hamilelikte uyuz geciren varmi nasil atlattiniz acaba ilac verirmiler hastaneye gitsem krem falan cocuga zarari olurmu cok kasiniyorum asiri derece remen vucudum yara oldu kasimaktan 😪

Ciçiş örgüler

Kayıtlı Üye
rank
Senin evde parke var mı. Yada eski tahta sedir kanepe koltuk vs. Eski tahta malzeme var mı. Kontrol et iki senedir tahta kurdu cok moda 😂 aynı uyuz gibi kasınıyorsun. Biz sulalecek olduk balkondaki annemin atmaya kıyamadıgı eski sedir yüzünden. 🤷‍♀️🤦‍♀️Cocukkarım bike hart hart kasındık kocaman yaralar oldu vücudumuzda. Komsumun da parkesinin altında varmıs onlarda öle oldu. Ne mi yaptık. Hiç bişi 2 ay kaşıntı kremiyle idare edip sediri attık. Gecti. Yaralar gec iyileşti ama. Parkesi olan komsumda sinirlenip parkeleri komple atıp fayans yaptırdı. İlaçlatmak yerine 🤷‍♀️😂😂😂

Neslihan gayiranal

Kayıtlı Üye
rank
Senin evde parke var mı. Yada eski tahta sedir kanepe koltuk vs. Eski tahta malzeme var mı. Kontrol et iki senedir tahta kurdu cok moda 😂 aynı uyuz gibi kasınıyorsun. Biz sulalecek olduk balkondaki annemin atmaya kıyamadıgı eski sedir yüzünden. 🤷‍♀️🤦‍♀️Cocukkarım bike hart hart kasındık kocaman yaralar oldu vücudumuzda. Komsumun da parkesinin altında varmıs onlarda öle oldu. Ne mi yaptık. Hiç bişi 2 ay kaşıntı kremiyle idare edip sediri attık. Gecti. Yaralar gec iyileşti ama. Parkesi olan komsumda sinirlenip parkeleri komple atıp fayans yaptırdı. İlaçlatmak yerine 🤷‍♀️😂😂😂
Ya evim parke ama yeni bina eşyalarimda normal yeni 4 senelik eşya öyle tahta falan yok ayy o kadar pis birseyki kasinmaktan uyuyamiyorum ya 😪resmen oturup agliycam simdi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ya evim parke ama yeni bina eşyalarimda normal yeni 4 senelik eşya öyle tahta falan yok ayy o kadar pis birseyki kasinmaktan uyuyamiyorum ya 😪resmen oturup agliycam simdi
Acaba evimi ilaçlatsam evim dublex ters dublex ve evimde küf böcegi çok oldu bu sene başka böcek falan olmadi ama evimi ilaçlatsam acaba

Ceren

Kayıtlı Üye
rank
Metrin diye bı losyon var kızım olmuştu çok etkili bende kullandım geçti göbeğime sürmedim sadece sağlık ocakları yazıyor çok geçmiş olsun ama ben kullandığımda 27 haftalık hamileydim sirkede iyi geliyor aile hekimine danışıp uygunsa kullan cnm kaşıntı ilerler eşinde sürsün bulaşıcı çünkü

Ciçiş örgüler

Kayıtlı Üye
rank

Acaba evimi ilaçlatsam evim dublex ters dublex ve evimde küf böcegi çok oldu bu sene başka böcek falan olmadi ama evimi ilaçlatsam acaba
Cnm sen ilaçlat evini yoksa gecmez o biz olduk ahhh bilirim cnm nasıl kasınır uyutmaz uyku arasında bike elin oranda buranda kasır durursun. Gece kalkardı cocuklar kasınır dı kendimi bırakır daha onları kasırdım🤦‍♀️😂😂

Cnm sen ilaçlat evini yoksa gecmez o biz olduk ahhh bilirim cnm nasıl kasınır uyutmaz uyku arasında bike elin oranda buranda kasır durursun. Gece kalkardı cocuklar kasınır dı kendimi bırakır daha onları kasırdım🤦‍♀️😂😂
Bu arada komsu da sıfır daire almıstı ama parkelerinde oldu işte tahta kurdu

Neslihan gayiranal

Kayıtlı Üye
rank
Metrin diye bı losyon var kızım olmuştu çok etkili bende kullandım geçti göbeğime sürmedim sadece sağlık ocakları yazıyor çok geçmiş olsun ama ben kullandığımda 27 haftalık hamileydim sirkede iyi geliyor aile hekimine danışıp uygunsa kullan cnm kaşıntı ilerler eşinde sürsün bulaşıcı çünkü
Ya öyle biseki göbegim kasinmiyo basenlerimde var kollarimda var bide gögüsümde var öylede lanet tam yerlerini kasindiriyo insanin

Bu arada komsu da sıfır daire almıstı ama parkelerinde oldu işte tahta kurdu
Tamm canim ilaçlaticam mutlaka biran önce ciksin gitsin cok lanet bir sey ya

Ceren

Kayıtlı Üye
rank
Göğüs uçların kaşınıyor ve gece uykudan uyandırıyorsa uyuz cnm zaten insan delircek gibi oluyor hemen git ihmal etme

Ceren

Kayıtlı Üye
rank
Kadın doğum uzmanı uyuz ilacı yazamaz cnm verilen ilacı hastaneye gitceksen danışabilirsin cildiyeye hamile olduğunu belirt lütfen uyuzunda çeşitleri var çünkü

Tüm sayfalar yüklendi.