Hamilelikte uyuz olan kizlar baka bilirmisiniz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Neslihan gayiranal tarafından oluşturulan Hamilelikte uyuz olan kizlar baka bilirmisiniz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,749 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilelikte uyuz olan kizlar baka bilirmisiniz
Konbuyu başlatan Neslihan gayiranal
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Neslihan gayiranal

Nursu

Kayıtlı Üye
rank
Yaşıyorum, ben böyle illet bişey görmedim, deli.gibi kaşınıyor, yara oluyor kaşımaktan, uykudan uyanıyorum. Salgın varmış maalesef. Cildiyeye gittim, hamile olduğumu da söyledim. Uyuz dedi, hap, losyon bir de kükürtlü bir karışım yazdı yaptırmam için. Ve nasıl kullanacağımı detaylı yazan bir kağıt verdi, ne kadar çok bu şikayetle gelen varsa artık adam fotokopi yapıp çoğaltmış. Dediklerini aldım eczaneden, hapta hamilelikte kullanmayın diyordu, eczaneye sordum, hapı kullanmayın, diğerlerini kullanabilirsiniz dedi. 1 kür uyguladım 1 hafta ara vermem gerekiyordu o aradayım şimdi, tekrar 2.kürü yapıcam. Hala çok kaşınıyor. Bir de ertelememek lazım çünkü ilk dirsek iç tarafında çıktı kolumda kaşınıp duruyordu, önemsemedim, geçer gibi oldu sonra tekrar çıktı ama bu sefer yayıldı her yere, keşke ilk gördüğümde gitseydim.

AmineErva'm

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 16+5 gunluk hamileyim uyuz oldum sanirim hamilelikte uyuz geciren varmi nasil atlattiniz acaba ilac verirmiler hastaneye gitsem krem falan cocuga zarari olurmu cok kasiniyorum asiri derece remen vucudum yara oldu kasimaktan 😪
Maalesef şuan bu yazını okurken kaşıyorum deli gibi cildiyeye gittim karışım verdi yarın onu yaptırıcam inşallah işe yarar çok kötü bişey

Neslihan gayiranal

Kayıtlı Üye
rank
Maalesef şuan bu yazını okurken kaşıyorum deli gibi cildiyeye gittim karışım verdi yarın onu yaptırıcam inşallah işe yarar çok kötü bişey
Ayy demekki ben tek degilim devlet hastanelerine randevu bulamiyorum özele gidicem bende sanirim cildiyeye çok kötüyüm ya allah yardimcimiz olsun😪
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sık sık banyo yap, en sonki durulanma suyuna beyaz sirke karistir, sirke en etkili yöntem
Hergun iki kere duş aliyorum ilik suyla yoksa kasinti hic gecmiyo ama sirkeyo bilmiyodum onuda deniycem mutlaka 🙏

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar