Hamilelikte Vajinada kötü koku

• Konbuyu başlatan Beyza gül
  • Toplam 8 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Beyza gül tarafından oluşturulan Hamilelikte Vajinada kötü koku başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 860 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilelikte Vajinada kötü koku
Konbuyu başlatan Beyza gül
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sibelita
B

Beyza gül

Guest
Kızlar günlük iç çamaşırı değiştiriyorum çok kötü vajinal koku var sizdede aynı sorun varmı çaresi ne ?
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kızlar günlük iç çamaşırı değiştiriyorum çok kötü vajinal koku var sizdede aynı sorun varmı çaresi ne ?
Bende ne vardı ve bugün kanamam oldu bu yüzden doktora gittim

Son düzenleme:

EsKa

Kayıtlı Üye
rank
kokuya eğer yeşilimsi sarımsı akıntı eşlik ediyorsa enfeksiyon olabilir canım mutlaka doktorun ile görüş. çamaşırını her gün değiştiriyormuşsun zaten. bir de tuvaletten sonra iyice kurula nemli kalmasın. günlük ped kullanırsan en az 2 saatte bir değiştir. uzun süre kalınca da nemden dolayı da koku oluyor.

Ezgyldrrm

Kayıtlı Üye
rank
kokuya eğer yeşilimsi sarımsı akıntı eşlik ediyorsa enfeksiyon olabilir canım mutlaka doktorun ile görüş. çamaşırını her gün değiştiriyormuşsun zaten. bir de tuvaletten sonra iyice kurula nemli kalmasın. günlük ped kullanırsan en az 2 saatte bir değiştir. uzun süre kalınca da nemden dolayı da koku oluyor.
ya bana günlük ped kullanmak zararlı dediler

Sevgi AYBARS

Kayıtlı Üye
rank
ya bana günlük ped kullanmak zararlı dediler
Hepsi zararlı değil mesela benim cildim çok alerjik öyle her pedi kullanamıyorum bu yüzden denedim içeriklerini okudum pahalı markalardan ziyade bana şok markette satılan softy diye 20li kutuda satılan günlük ped iyi geldi sanırım 5 TL civarı kaşıntı yapmıyor 2 saatte bir değiştiriyorum çok su içiyorum enfeksiyonum azaldı

Busratuna

Kayıtlı Üye
rank
Aynı akıntı ve koku bende de var başından beri . Günlük dayanmıyor iç çamaşırı. Ama normaldir diye düşünüyorum

حببتى❤️

Kayıtlı Üye
rank

Bnmde var ya iki gündür özellikle kendimden tiksiniyrumm

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar