Hamilelikte vajinada ağrı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Esradincer26 tarafından oluşturulan Hamilelikte vajinada ağrı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 615 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Hamilelikte vajinada ağrı
Konbuyu başlatan Esradincer26
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asaf_yusuf

Esradincer26

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba 20 haftalık hamileyim 3 gündür yürurken olsun yattığımda dönerken olsun vajinamin sol tarafına ağrı giriyor haftaya ayrıntılı ulturasona giricem ama bu durum beni çok korkuttu ilk gebeligim öncesinde 3 dusugum var ama onlar 6. Haftada düşmüştü hep o yüzden korkum oldu 4 gün öncede simsiyah akitnim gelmişti sümüksü gibi hemen acile gitmiştim doktor ulturasonda baktı bebekte rahim hiç bir sıkinti yok herşey normal ama yinede her ihtimale düşük önleyici ilaç yazalim sende bol bol dinlen kendini yorma deyip duphaston yazmıştı onları kullanıp uzanıyorum sürekli ama dediğim gibi ayağa kalkıp yurudugumde bazen kasik bazen vajinamin sol kemiğine ağrı giriyor ve beni zorluyor sizce normalmidir yaşayan varmı bebegimin hareketlerini hissediyorum çok şükür ama yinede bu durum korkuttu beni🥺

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Merhaba 20 haftalık hamileyim 3 gündür yürurken olsun yattığımda dönerken olsun vajinamin sol tarafına ağrı giriyor haftaya ayrıntılı ulturasona giricem ama bu durum beni çok korkuttu ilk gebeligim öncesinde 3 dusugum var ama onlar 6. Haftada düşmüştü hep o yüzden korkum oldu 4 gün öncede simsiyah akitnim gelmişti sümüksü gibi hemen acile gitmiştim doktor ulturasonda baktı bebekte rahim hiç bir sıkinti yok herşey normal ama yinede her ihtimale düşük önleyici ilaç yazalim sende bol bol dinlen kendini yorma deyip duphaston yazmıştı onları kullanıp uzanıyorum sürekli ama dediğim gibi ayağa kalkıp yurudugumde bazen kasik bazen vajinamin sol kemiğine ağrı giriyor ve beni zorluyor sizce normalmidir yaşayan varmı bebegimin hareketlerini hissediyorum çok şükür ama yinede bu durum korkuttu beni🥺
Ağrı normal ama eğer ilişki esnasında ani haraket yaptıysan kasık ve vajina kemiğin ondan ağrır canım . Sana tavsiyem belirli süre ilişkiye girme en azından ağrı gidene kadar

can kızım

Kayıtlı Üye
rank
Ağrı normal ama eğer ilişki esnasında ani haraket yaptıysan kasık ve vajina kemiğin ondan ağrır canım . Sana tavsiyem belirli süre ilişkiye girme en azından ağrı gidene kadar
Kız bebeğe gebe olan da bu ağrıları yaşar kızlar afferdersin özel bölgeye baskı yapar yürümekte zorluk çekerdim Allah ım mutfağa kadar nasıl yürüyecem derdim

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Merhaba canım özellikle gebeliğin ilk üç ayında böyle ağrılar oluyor rahim büyürken hafif kasik ağrısı ve alt tarafta baskı hissi olur normal bir durum ağrıya kanama filan eşlik etmiyor ise endişe etme ama uzun süreli ağrı devam eder ise doktora tekrar Danış

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kız bebeğe gebe olan da bu ağrıları yaşar kızlar afferdersin özel bölgeye baskı yapar yürümekte zorluk çekerdim Allah ım mutfağa kadar nasıl yürüyecem derdim
Ahahaha ben şuan kız mı değil mi bilmiyorum ama kayra da ben hiç ağrı çekmedim en son çektiğim ağrı da da zaten erken doğum riski çıkmıştı 😂😂ama bu çocuk canımı okuyor

Tüm sayfalar yüklendi.