Hamilelikte vajinada ağrı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Esradincer26 tarafından oluşturulan Hamilelikte vajinada ağrı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 633 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Hamilelikte vajinada ağrı
Konbuyu başlatan Esradincer26
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asaf_yusuf

Asaf_yusuf

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba 20 haftalık hamileyim 3 gündür yürurken olsun yattığımda dönerken olsun vajinamin sol tarafına ağrı giriyor haftaya ayrıntılı ulturasona giricem ama bu durum beni çok korkuttu ilk gebeligim öncesinde 3 dusugum var ama onlar 6. Haftada düşmüştü hep o yüzden korkum oldu 4 gün öncede simsiyah akitnim gelmişti sümüksü gibi hemen acile gitmiştim doktor ulturasonda baktı bebekte rahim hiç bir sıkinti yok herşey normal ama yinede her ihtimale düşük önleyici ilaç yazalim sende bol bol dinlen kendini yorma deyip duphaston yazmıştı onları kullanıp uzanıyorum sürekli ama dediğim gibi ayağa kalkıp yurudugumde bazen kasik bazen vajinamin sol kemiğine ağrı giriyor ve beni zorluyor sizce normalmidir yaşayan varmı bebegimin hareketlerini hissediyorum çok şükür ama yinede bu durum korkuttu beni🥺
Rabbim kuacguna almayı nasip etsin.bu tür ağrılar normal.bu ağrılarım ilacida enfeksiyon yoksa eğer magnezyumdur.dr.agryi tam anlatirrsan magnezyum yazabilir

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar