Hamilelikte yürüyüş egzersiz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gamze555 tarafından oluşturulan Hamilelikte yürüyüş egzersiz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 919 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilelikte yürüyüş egzersiz
Konbuyu başlatan Gamze555
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze555

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar günlük yürüyüş yapıyor musunuz? yapıyorsanız kaç saat yapıyorsunuz faydasını görenler oldu mu doğum da😍
Ben şuan 19 haftanın sonundayim hergun olmasa bile haftanın 3 yada 4 günü çıkar yuryus yaparım iyi geliyor .. sonlara doğru da daha sık yürüyüş yaomayi düşünüyorum hem doğumu kolaylaştırır hemde fazla kilodan korur ☺️

Derya izm

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar günlük yürüyüş yapıyor musunuz? yapıyorsanız kaç saat yapıyorsunuz faydasını görenler oldu mu doğum da
Doktorum 20 dk dan fazla yürümemi yasakladı canım. Benim biraz riskli geçiyor. Şimdi 33+3 olduk 1 haftadır 30 dk 40 dk yürümeye çalışıyorum. Kızım dogsada hafta olarak ilerledigim için yürüyorum öncesinde yürümedim erken dogum olur korkusundan. Ama yürüyenler hep faydasını görmüş.

Mnengizek

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar günlük yürüyüş yapıyor musunuz? yapıyorsanız kaç saat yapıyorsunuz faydasını görenler oldu mu doğum da😍
Bende sürekli yürüyüş yaptim doğumda çok faydasi oluyo acilmasin daha hizli oluyo hatzta benim 8. Ayimda 4 cm acilmam vardi bana artik yürüme demişti doktor :) mutlaka her hamile üşenmeden yürümeli doğumda çok rahat oluyosun daha az aci daha az sancı oluyo :) rabbim kolay kurtarsin butun hamileleri.

Gamze555

Kayıtlı Üye
rank
Bende sürekli yürüyüş yaptim doğumda çok faydasi oluyo acilmasin daha hizli oluyo hatzta benim 8. Ayimda 4 cm acilmam vardi bana artik yürüme demişti doktor :) mutlaka her hamile üşenmeden yürümeli doğumda çok rahat oluyosun daha az aci daha az sancı oluyo :) rabbim kolay kurtarsin butun hamileleri.
Masallahhh canım benim darısı bizlere

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar