Sorum var Hamilelikte

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Rukiye27 tarafından oluşturulan Hamilelikte başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 696 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilelikte
Konbuyu başlatan Rukiye27
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ^^ ÖzLem 💜 ^^

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar mrb ben şuan sekiz haftalık hamileyim ama böyle kramp giriyor kasıklarıma bugün de biraz sancım oldu bel ağrısı da çok oluyor bu zamanlarda normal mi sizce bizim herif anlamıyorum ilgilenmiyor da tuhaf yanı 🤷

Cemile N♡N♡C

Kayıtlı Üye
rank
Aynen cnm anlamıyorlar maalesef benimde ikinci cnm normal olursa doktor bakacak amin inşallah canım işte anneleri n ayakları altında cennet var bizim heriflerde odun gibi yaşıyorlar
Bendede hala malum degil normal ya sezeryan olacağı ilkim normal doğumdu sonra eroziyam vardı onu yandırdılar o yüzden doktor doğumda belli olacak açılış olmazsa sezeryan olacak dedi hayırlısı neyse o olsun inşallah ama korkuda gitmiyor

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Haklısın ya çok haklısın hemde deprem duygularımızı tepe taklak etti
Aynen öyle cnm ya
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bendede hala malum degil normal ya sezeryan olacağı ilkim normal doğumdu sonra eroziyam vardı onu yandırdılar o yüzden doktor doğumda belli olacak açılış olmazsa sezeryan olacak dedi hayırlısı neyse o olsun inşallah ama korkuda gitmiyor
Ben ilk sezeryan oldum yani sıkıntı çıkmaz bence rabbim sağ Salim kucağına almayı nasip etsin inşallah canım

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Aynen öyle cnm ya
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben ilk sezeryan oldum yani sıkıntı çıkmaz bence rabbim sağ Salim kucağına almayı nasip etsin inşallah canım
Ayjrn canım benim

Tüm sayfalar yüklendi.