Hamilelikten midir nedir esimin yuzunu bile g├Ârmek istemiyorum ­čśú

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakk─▒nda Merhaba, tarihinde Sorum Var kategorisinde Fato┼č­čî╣┼čeyma taraf─▒ndan olu┼čturulan Hamilelikten midir nedir esimin yuzunu bile g├Ârmek istemiyorum ­čśú ba┼čl─▒kl─▒ konuyu okuyorsunuz. Bu konu ┼čimdiye dek 2,727 kez g├Âr├╝nt├╝lenmi┼č, 26 yorum ve 3 tepki puan─▒ alm─▒┼čt─▒r...
Kategori Ad─▒ Sorum Var
Konu Ba┼čl─▒─č─▒ Hamilelikten midir nedir esimin yuzunu bile g├Ârmek istemiyorum ­čśú
Konbuyu ba┼člatan Fato┼č­čî╣┼čeyma
Ba┼člang─▒├ž tarihi
Cevaplar
G├Âr├╝nt├╝leme
─░lk mesaj tepki puan─▒
Son Mesaj Yazan Selver duman

Fato┼č­čî╣┼čeyma

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
10 Nisan 2021
Esimle severek evlendik 3.yilimiza girdik ama son bi kac aydir onunla uyumak bile istemiyorum benimle ilgilenmesin diye erkenden yataga ge├žip uyuyormus gibi numara yapiyorum
Kaynanamla ayni evde yasiyorum her gun surekli kavga ediyoruz esim beni savunmadigi icin ona cok kiziyorum bilmiyom ya hep aglamak geliyor i├žimden ­čśó­čśó­čśó­čśş

Bebe─čin Tahmini Do─čum Tarihi: 2021-06-15
Gebeli─činizin 39. Haftas─▒ndas─▒n─▒z.
Erkek bebekler k─▒zlara g├Âre biraz daha a─č─▒r olurlar. bebe─činiz 3150 gr ve 50 cm. sezaryen do─čum yap─▒labilir. Normal do─čum beklenirken bebek hareketleri iyi takip edilmeli ve kontroller aksat─▒lmamal─▒.
Bebe─činizin boyu yakla┼č─▒k 49 cm a─č─▒rl─▒g─▒ 3200 gr :)
─░mza alan─▒n─▒za hesaplama eklemek i├žin t─▒klay─▒n─▒z

Lale

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
31 Mart 2021
Ka├žinci haftandas─▒n
Ben de tam olarak hat─▒rlam─▒yorum ilk haftalarda san─▒r─▒m 5-9 hafta aralarinda oyle olmu┼čtum elimden tutmas─▒na bile katlanam─▒yordum kendisi bilmiyo ama bi sure i─črendim kocamdan ­čść senin dedi─čin gibi yan─▒mda uyumas─▒na bile katlanam─▒yordum ┼čimdi oyle de─čil ama

Elif kpln

Muhammed Ali­čĺÖ├Âmer hamza­čĺťAYB├ťKE ERVA­čžÜÔÇŹÔÖÇ´ŞĆ
Mod
rank
Kat─▒l─▒m
8 Ocak 2021
Esimle severek evlendik 3.yilimiza girdik ama son bi kac aydir onunla uyumak bile istemiyorum benimle ilgilenmesin diye erkenden yataga ge├žip uyuyormus gibi numara yapiyorum
Kaynanamla ayni evde yasiyorum her gun surekli kavga ediyoruz esim beni savunmadigi icin ona cok kiziyorum bilmiyom ya hep aglamak geliyor i├žimden ­čśó­čśó­čśó­čśş
Hamilelikten dolay─▒ cnm

Fato┼č­čî╣┼čeyma

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
10 Nisan 2021
Ka├žinci haftandas─▒n
Ben de tam olarak hat─▒rlam─▒yorum ilk haftalarda san─▒r─▒m 5-9 hafta aralarinda oyle olmu┼čtum elimden tutmas─▒na bile katlanam─▒yordum kendisi bilmiyo ama bi sure i─črendim kocamdan ­čść senin dedi─čin gibi yan─▒mda uyumas─▒na bile katlanam─▒yordum ┼čimdi oyle de─čil ama
31 haftal─▒─č─▒m ­čśâ gun boyu ne ├žekti─čimi umursamamasi sadece odadayken benimle u─čra┼čmas─▒ zoruma gidiyor hep b├Âyleydi de bu aralar daha ├žok g├Âz├╝me batiyor ­čśÇ­čśÇ
Mesaj─▒n─▒z bir ├Ânceki mesaj ile otomatik birle┼čtirildi

Hamilelikten dolay─▒ cnm
Benden tamamem so─čumaz demi ­čÖä

Erkek bebekler k─▒zlara g├Âre biraz daha a─č─▒r olurlar. bebe─činiz 3150 gr ve 50 cm. sezaryen do─čum yap─▒labilir. Normal do─čum beklenirken bebek hareketleri iyi takip edilmeli ve kontroller aksat─▒lmamal─▒.

Lale

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
31 Mart 2021
31 haftal─▒─č─▒m ­čśâ gun boyu ne ├žekti─čimi umursamamasi sadece odadayken benimle u─čra┼čmas─▒ zoruma gidiyor hep b├Âyleydi de bu aralar daha ├žok g├Âz├╝me batiyor ­čśÇ­čśÇ
Ben bulant─▒ ve kusmadan ba┼č─▒m─▒ kald─▒ram─▒yordum bana tembel muamelesi yap─▒yordu neymi┼č ben ev i┼činden ka├žarak hasta numaras─▒ yap─▒p butun gun yat─▒yormu┼čum ├žok canimi yakm─▒┼čt─▒ o zamanlar her yedi─čimi kusuyordum kusmama bile inanm─▒yordu neymi┼č yengesi iki ├žocuk do─čurmu┼č bir g├╝n uzandi─čin─▒ g├Ârmemi┼čmi┼č her g├╝n kavgal─▒yd─▒k bizde baz─▒ kad─▒nlar bulanti ya┼čamayabilir

elifsuÔÖí ecrin ada

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
4 ┼×ubat 2021
Rabbim yard─▒mc─▒n olsun karde┼čim skma can─▒n─▒ allah b├╝y├╝k

Fato┼č­čî╣┼čeyma

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
10 Nisan 2021
Ben bulant─▒ ve kusmadan ba┼č─▒m─▒ kald─▒ram─▒yordum bana tembel muamelesi yap─▒yordu neymi┼č ben ev i┼činden ka├žarak hasta numaras─▒ yap─▒p butun gun yat─▒yormu┼čum ├žok canimi yakm─▒┼čt─▒ o zamanlar her yedi─čimi kusuyordum kusmama bile inanm─▒yordu neymi┼č yengesi iki ├žocuk do─čurmu┼č bir g├╝n uzandi─čin─▒ g├Ârmemi┼čmi┼č her g├╝n kavgal─▒yd─▒k bizde baz─▒ kad─▒nlar bulanti ya┼čamayabilir
Ben yorgunum dedi─čimde sanki bi tek sen hamilesin allahtan bi ├žocuk dogurcan artik 9 ay ba┼č─▒m─▒n etini yersin artik gibi ├žok i─čneleyici sozler s├Âyl├╝yor deli oluyorumm ­čśĄ­čśĄ aynen dedi─čin gibi mide bulant─▒s─▒ bende hoc olmuyo kizima 2 aylik hamileydim ablam diyince test yaptim farkinda bile de─čildim ­čśâ

Lale

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
31 Mart 2021
Ben yorgunum dedi─čimde sanki bi tek sen hamilesin allahtan bi ├žocuk dogurcan artik 9 ay ba┼č─▒m─▒n etini yersin artik gibi ├žok i─čneleyici sozler s├Âyl├╝yor deli oluyorumm ­čśĄ­čśĄ aynen dedi─čin gibi mide bulant─▒s─▒ bende hoc olmuyo kizima 2 aylik hamileydim ablam diyince test yaptim farkinda bile de─čildim ­čśâ
Bulant─▒ olmamas─▒ ne g├╝zel ben ├žok ├žektim ve evdeki kimse beni anlamad─▒ hep dalga ge├žtiler bazen neredeyse b├╝t├╝n geceyi tuvalette ge├žiriyordum Allaha ┼č├╝k├╝r ┼čimdi azald─▒

Fato┼č­čî╣┼čeyma

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
10 Nisan 2021
Rabbim yard─▒mc─▒n olsun karde┼čim skma can─▒n─▒ allah b├╝y├╝k
Allah razi olsun ­čî╣­čî╣ne bileyim kadin olmak zor ­čś×­čś×
Mesaj─▒n─▒z bir ├Ânceki mesaj ile otomatik birle┼čtirildi

Bulant─▒ olmamas─▒ ne g├╝zel ben ├žok ├žektim ve evdeki kimse beni anlamad─▒ hep dalga ge├žtiler bazen neredeyse b├╝t├╝n geceyi tuvalette ge├žiriyordum Allaha ┼č├╝k├╝r ┼čimdi azald─▒
Bulantinin ge├žmesine sevindim 5.6. Aylarda acayip mide ek┼čimem vardi san─▒r─▒m bebe─čim sa├ž ├ž─▒kar─▒yordu ondan tahmin edebiliyorum ne ├žekti─čini ­čî╣

Bebek123

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
22 ┼×ubat 2021
Hamilelikten bendede oldu 4. Ayi bitirdik geciyo

T├╝m sayfalar y├╝klendi.