Hamilelikten midir nedir esimin yuzunu bile g├Ârmek istemiyorum ­čśú

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakk─▒nda Merhaba, tarihinde Sorum Var kategorisinde Fato┼č­čî╣┼čeyma taraf─▒ndan olu┼čturulan Hamilelikten midir nedir esimin yuzunu bile g├Ârmek istemiyorum ­čśú ba┼čl─▒kl─▒ konuyu okuyorsunuz. Bu konu ┼čimdiye dek 2,728 kez g├Âr├╝nt├╝lenmi┼č, 26 yorum ve 3 tepki puan─▒ alm─▒┼čt─▒r...
Kategori Ad─▒ Sorum Var
Konu Ba┼čl─▒─č─▒ Hamilelikten midir nedir esimin yuzunu bile g├Ârmek istemiyorum ­čśú
Konbuyu ba┼člatan Fato┼č­čî╣┼čeyma
Ba┼člang─▒├ž tarihi
Cevaplar
G├Âr├╝nt├╝leme
─░lk mesaj tepki puan─▒
Son Mesaj Yazan Selver duman

Fadimana

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
22 ┼×ubat 2021
Esimle severek evlendik 3.yilimiza girdik ama son bi kac aydir onunla uyumak bile istemiyorum benimle ilgilenmesin diye erkenden yataga ge├žip uyuyormus gibi numara yapiyorum
Kaynanamla ayni evde yasiyorum her gun surekli kavga ediyoruz esim beni savunmadigi icin ona cok kiziyorum bilmiyom ya hep aglamak geliyor i├žimden ­čśó­čśó­čśó­čśş
Bende ayn─▒yd─▒m i┼če gitse de kurtulsam diye g├Âz├╝n├╝n i├žine bak─▒yordum ama ├žocuk do─čunca ge├žiyor ne sa├žma ┼čeyler d├╝┼č├╝n├╝yormu┼čum diyorum

Sinemsar─▒g├╝l

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
19 Nisan 2021
Esimle severek evlendik 3.yilimiza girdik ama son bi kac aydir onunla uyumak bile istemiyorum benimle ilgilenmesin diye erkenden yataga ge├žip uyuyormus gibi numara yapiyorum
Kaynanamla ayni evde yasiyorum her gun surekli kavga ediyoruz esim beni savunmadigi icin ona cok kiziyorum bilmiyom ya hep aglamak geliyor i├žimden ­čśó­čśó­čśó­čśş
Hem hormonlar─▒ndan dolay─▒ hemde kaynananla ayn─▒ evde yaz─▒yormu┼čsun insan ister istemez bunal─▒r e┼činde seni savunmuyorsa hamilelikten de─čil bence k─▒rg─▒nl─▒ktan dolay─▒ y├╝z├╝n├╝ g├Ârmek istemiyorsun ama kendini anlatsan belki esin anlay─▒┼čl─▒ kar┼č─▒lar ilk bebegin mi?

MrymCetinkaya

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
17 Mart 2021
Hormonlar, hormonlar bi de kaynana fakt├Âr├╝ var tabi, sen aglamayacaksinda kim a─člayacak. :) Sen ne yapacaks─▒n biliyor musun? Kaynanaya a┼č─▒r─▒ dozda ayar ├žekip, birazda e┼čine seninde ananinda ┼čarap ├žana─č─▒na t├╝k├╝r├╝m diyeceksin. Sonra gidip mis gibi uyayacaksin.

Sinemsar─▒g├╝l

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
19 Nisan 2021
Hormonlar, hormonlar bi de kaynana fakt├Âr├╝ var tabi, sen aglamayacaksinda kim a─člayacak. :) Sen ne yapacaks─▒n biliyor musun? Kaynanaya a┼č─▒r─▒ dozda ayar ├žekip, birazda e┼čine seninde ananinda ┼čarap ├žana─č─▒na t├╝k├╝r├╝m diyeceksin. Sonra gidip mis gibi uyayacaksin.
­čśé­čśé aynen ├Âyle

Meryem Naz'─▒n Annesi ­čĺť

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
21 Nisan 2021
Allah yard─▒mc─▒n olsun can─▒m ├╝zme kendini bende e┼čimle tartistigimda a─čz─▒ma geleni diyorum ona ba┼č edemiyo benle ke┼čke kaynananlardan ayr─▒ kalsan─▒z

nursen

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
11 Mart 2021
so─čukluk girmi┼č araya e┼činle bunu mutlaka payla┼č ├žabalas─▒n aray─▒ d├╝zeltmek i├žin sonras─▒nda dahada so─čukluk girer

Selver duman

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
11 Haziran 2021
Hormonlardan can─▒m hamile olabilirsin yada depresyonda olabilirsin 2 kiside gecer takmacnm allahsin osanayardimeder dilerim mutlu oldungunlerdegelir

T├╝m sayfalar y├╝klendi.