Hamilemiyim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nuriyeselckk tarafından oluşturulan Hamilemiyim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,594 kez görüntülenmiş, 52 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilemiyim
Konbuyu başlatan Nuriyeselckk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ezgielvin

Nuriyeselckk

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar ben adet günümde çok küçük bir kan damlasi ardından lekelenme şeklinde devam eden bir adet geçirdim 2 3gun sürdü sonra 4. Gün-de test yaptım çift çizgi cıktı testten emin olamayıp 2 gün sonra yine yaptım oda çift cıktı sizce hamilemiyim

Merhabalar ben adet günümde çok küçük bir kan damlasi ardından lekelenme şeklinde devam eden bir adet geçirdim 2 3gun sürdü sonra 4. Gün-de test yaptım çift çizgi cıktı testten emin olamayıp 2 gün sonra yine yaptım oda çift cıktı sizce hamilemiyim
ıkisinde de çift çizgi çıktıysa hamilesin ama kan tahlili yaptırıp daha net öğrenebilirsin

SosyalAnne

2 Erkek 1 Kız
Test
rank
2 test yaptıysanız 2 side çift çizgi ise hamile olma ihtimaliniz yüksek. kontrole gidip kan tahlili yaptırabilirsiniz.hayırlı olsun

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Pozitif çıktıysa hamilesindir cnm kan ver

Emoş

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar bana dua erder misiniz suan regl donemimim ne olursunuz bu s3fer anne olmayim 2 senelik evliyim adet duzensizligim vr

Tüm sayfalar yüklendi.