Sorum var Hamilemiyim?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde belis35 tarafından oluşturulan Hamilemiyim? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 915 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilemiyim?
Konbuyu başlatan belis35
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Yenibebe

belis35

Kayıtlı Üye
rank
IMG_20230810_154012.jpg

Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kızlar beklenen adet tarihim bugün yada yarın yapmış olduğum test ikinci çizgi çok silik ama var .Tecrübesi olanlar yazabilir mi ?

belis35

Kayıtlı Üye
rank
Bnde böyle ögrnmştm hamile olduğumu🙈 hatta heycndn emin olamayıp bida ypmştm😀 dmkki dha çok minicik silik çkmş kan ver cnm netleşsin
Teşekkür ederim cevapladigin için ikinciyide alıp yapasim var ama oda silik çıkarsa diye tereddüt ettim kan vermek için bir iki gün daha bekleyeyim olmadı onda da iki güne bir vermem gerekecek dayanabilirsem tabi 😅🙏

Burcu34

Kayıtlı Üye
rank
Teşekkür ederim cevapladigin için ikinciyide alıp yapasim var ama oda silik çıkarsa diye tereddüt ettim kan vermek için bir iki gün daha bekleyeyim olmadı onda da iki güne bir vermem gerekecek dayanabilirsem tabi 😅🙏
Rca edrm ne dmk 😍 Allah gönlüne göre versin inş evet dyanmk zor oluyor grçktn insn sabırszlanyo

Dilek çalıkca 01

Kayıtlı Üye
rank
Ekli dosyayı görüntüle 4394

Kızlar beklenen adet tarihim bugün yada yarın yapmış olduğum test ikinci çizgi çok silik ama var .Tecrübesi olanlar yazabilir mi ?
Hayırlı olsun canım galiba hamilesin kan tahlilinde kesin çıkar hemen yaptır bence benim test çubuğuda böyle silik çıkmıştı 🥰

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Ekli dosyayı görüntüle 4394

Silik çıktıysa bile hamilesin demektir. Bidaha test yap sonrada hastaneye gidip kan verirsin

belis35

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlı olsun canım galiba hamilesin kan tahlilinde kesin çıkar hemen yaptır bence benim test çubuğuda böyle silik çıkmıştı 🥰
Kimyasal gebelik vb şeyler okudum silik çıkınca diye ama kan tahlili en kesin sonuç sanırım .teşekkür ederim 💙

Silik çıktıysa bile hamilesin demektir. Bidaha test yap sonrada hastaneye gidip kan verirsin
Teşekkür ederim 💙🙏

Şəfəq

Kayıtlı Üye
rank
Tüm sayfalar yüklendi.