Sorum var Hamilemiyim?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde belis35 tarafından oluşturulan Hamilemiyim? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 912 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilemiyim?
Konbuyu başlatan belis35
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Yenibebe

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Ekli dosyayı görüntüle 4394
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kızlar beklenen adet tarihim bugün yada yarın yapmış olduğum test ikinci çizgi çok silik ama var .Tecrübesi olanlar yazabilir mi ?
Bende ikinci gebeliğimi böyle öğrendim canım daha çok yeni olduğu için silik çıkmış ama hamilelik var , hayırlı olsun sağlıkla kucağına alırsın inşallah

Esmaaa

Kayıtlı Üye
rank

Kızlar beklenen adet tarihim bugün yada yarın yapmış olduğum test ikinci çizgi çok silik ama var .Tecrübesi olanlar yazabilir mi ?
Benimde testim aynı böyleydi Rabbım hayırlısıyla kucana almaya nasip edain canım hayırlı olsun

belis35

Kayıtlı Üye
rank

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank

Gözün aydın canım Rabbim gönlüne göre versin inşallah 🙏🤲
Şuan teste göre gebelik var ama net sonuç için kan tahlili ver değerlerinin yükselişine bakılması gerek

Yenibebe

Kayıtlı Üye
rank
Bende hamilelik varsa silikde olsa hemen gözükürdü yoksa zaten direk bi tane çizgi okuyordu bende emin olmak için fazlaca deneyenlerdendim büyük ihtimalle hamilesin bi test daha yap yine aynı sonucu alırsan kesindir kan tahlili ver hayırlı olsun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar