Hamilemiyim?

• Konbuyu başlatan Esra1111.
  • Toplam 17 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Esra1111. tarafından oluşturulan Hamilemiyim? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,666 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilemiyim?
Konbuyu başlatan Esra1111.
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Canan_

Nur Toygar Tıraz

Kayıtlı Üye
rank
Bende erken gebelik testiyle yaptım adet olmam gereken dündü yada bir gün önceydi tam hatırlayamadım şuan. Daha bebek de çok küçüktü veya 49 çıkmıştı ona rağmen silikte olsa çıktı erken testte. 20 TL almıştım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende erken gebelik testiyle yaptım adet olmam gereken dündü yada bir gün önceydi tam hatırlayamadım şuan. Daha bebek de çok küçüktü veya 49 çıkmıştı ona rağmen silikte olsa çıktı erken testte. 20 TL almıştım
Düzeltmeden hep yanlış çıkmış yazılarım 😬 beta 49 çıkmıştı demek istedim aslında 😬

Monilu

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba 21 günde bir adet görüyordum temizleniyorum tam 14 gün sonra tekrar lekelenmem ve kanamam başlıyordu. En son 26 mayısta hastalandım ve 6 mayısta bitti. Şu an normalde 21 günde döngüm olduğu için 6 gün gecikti nasıl anlayabilirim?

Test yaparak!!! 6 günlük gecikme varsa idrarda çıkma ihtimali yüksek ama kesin sonuç için kanda
Sağlık ocağına gidip test verin en garantisi .Bizim burdan bu soruya cvp vermemiz zor

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba 21 günde bir adet görüyordum temizleniyorum tam 14 gün sonra tekrar lekelenmem ve kanamam başlıyordu. En son 26 mayısta hastalandım ve 6 mayısta bitti. Şu an normalde 21 günde döngüm olduğu için 6 gün gecikti nasıl anlayabilirim?

Test yaparak!!! 6 günlük gecikme varsa idrarda çıkma ihtimali yüksek ama kesin sonuç için kanda beta-hcg baktırmalısın
Canım ben adetime 2 gun VARKEN normal test yaptım sikik çizgi çıkmıştı evde test yap

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar