Hamileyim ama evli değilim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Küçük bebek tarafından oluşturulan Hamileyim ama evli değilim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 9,782 kez görüntülenmiş, 67 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamileyim ama evli değilim
Konbuyu başlatan Küçük bebek
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 3Oğul1Anne
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Lyl

Kayıtlı Üye
rank
Ben hamileyim ama evli değilim ne yapacağım bilmiyorum evlensem bile bebeği gizleyemem 😢😢
Bir günaha girmişsin aldırarak bir günaha daha girme canım evlenelim diyorsa evlen yapmışsın bir cahillik ikincisini yapma kac haftalık hamilesin pandemiden dolayı düğün bilmem ne artık çok önemli şeyler değil ailen anlayisliysa annene anlat anneler her zaman kızlarına kol kanat olur bi şekilde

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Evet babası biliyor ve evlenelim diyor ama ben aldırmayın düşünüyorum
Kusura bakma ama bebeği yaparken düşünecektin şimdi en azından bu olayı örtebilirsin millet bir söyler iki söyler unutur tabi sevip evlenmek istiyorsan bizim tanıdık vardı oğlu nişanlıyken hamile bırakmış kaçtılar dendi acele düğün yapıldı oldu bitti yani elalemde sessizce aralarında gerçeği anlatmıştır okadar

Küçük bebek

Kayıtlı Üye
rank
Saklanabilir birşey değil ki nasıl anlatılır nasıl izah edilir sayılı gün diyemem ki daha yeni bu bebek benim için çok zor bir süreç bu aile meselelerini düşünmek bile istemiyorum 🤷‍♀️

Mlkmlk

Guest
rank
Kimse sinanmadigi günahın masumu değildir. Yargılamak bizim haddimize değil. Sen hesabını Allah'a vereceksin. Zina zaten günah. Bebek aldırmak daha büyük günah . Bilmiyorum dini inanç konusundaki hassasiyetini. . Yerinde olsam bebeğin babasıyla yıldırım nikahı kıyar kaçmış gibi yapardım. Umarım bebeğinin babası evlenilecek biridir .

Tüm sayfalar yüklendi.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...