Hamileyim Kan değerlerim çok düşüyor

• Konbuyu başlatan Serap
  • Toplam 14 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Serap tarafından oluşturulan Hamileyim Kan değerlerim çok düşüyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,213 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamileyim Kan değerlerim çok düşüyor
Konbuyu başlatan Serap
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Serap
A

Ayşenur Yılmaz

Guest
Arkadaslar 30 haftalik hamileyim ben kan değerlerinin düşüklüğü nedeniyle sorun yaşıyorum kan şurubu kullanıyorum ama artmıyor ne yesem ne yapsam olmuyor vucudum kan yapmıyormus bu durumu yaşayanlar var mi ?
Merhaba canm benimde sürekli kan değerlerim düşüktü doktorumla gorustum hemetolojiye gonderdi orda test vs yapildi acil yatis yapildi bana daha sonra kan takviyesi yapildi hastaneye yattığımda 7 di kan takviyesi alinca 11 e yukseldi cok sukur yarin 38 haftalik olcaz bnce sende gorus dogumda sıkıntı oluyo cunku 👍🤲

Serap

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba canm benimde sürekli kan değerlerim düşüktü doktorumla gorustum hemetolojiye gonderdi orda test vs yapildi acil yatis yapildi bana daha sonra kan takviyesi yapildi hastaneye yattığımda 7 di kan takviyesi alinca 11 e yukseldi cok sukur yarin 38 haftalik olcaz bnce sende gorus dogumda sıkıntı oluyo cunku 👍🤲
Tsk ederim sagolun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar