Hamileyim kaynanam beni çok bunalima sokuyo

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Fatmacan tarafından oluşturulan Hamileyim kaynanam beni çok bunalima sokuyo başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,614 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamileyim kaynanam beni çok bunalima sokuyo
Konbuyu başlatan Fatmacan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mine

Mine

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ben hamileyim ve düşük tehlikem var doktor calişmamam gerektiğini söyledi ama kAllah yardaynanam ve pis kaynim durmuyo hep beni sucluyolar bide kaynimin eşide böyleydi ama yinede çok üstüme geliyolar bugün eşim ve kaynim kavga ettiler ben araya girdim çok ağrim oldu bide kaynanamdan dolayi çok sıtres yapiyon ağrim da oluyo bebeyime bişey olmaz dimi çok korkuyom
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kızlar ben hamileyim ve düşük tehlikem var doktor calişmamam gerektiğini söyledi ama kaynanam ve pis kaynim durmuyo hep beni sucluyolar bide kaynimin eşide böyleydi ama yinede çok üstüme geliyolar bugün eşim ve kaynim kavga ettiler ben araya girdim çok ağrim oldu bide kaynanamdan dolayi çok sıtres yapiyon ağrim da oluyo bebeyime bişey olmaz dimi çok korkuyom
Allah yardımcın olsun benimde başımda bir görümce vardı bundan 8 sene eve hamileliğin son aylarında o kadar canımı sıkıyordu ki evimizi ayrıydı ama lafı yetiyordu çok çektirdi ydy sonunda ben ne yaptım adıma söyledim böyle böyle böyle böyle yapıyor diye adam inanmadı sonunda benim dediğime geldi ve sonunda ben onu yanımdan yüreğimden def ettim Allah seninde yardımcın olsun bebeğine seni bağışlasın

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar