Hamileyim kızlarr

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Perviz❤️Günay tarafından oluşturulan Hamileyim kızlarr başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,100 kez görüntülenmiş, 62 yorum ve 27 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Hamileyim kızlarr
Konbuyu başlatan Perviz❤️Günay
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Egebaby

Perviz❤️Günay

Kayıtlı Üye
rank
Gözün aydın canım Allah tamamina erdoesin inşallah sağlıkla kucağına al yavrunu 🧿🧿🥰
İnşallah canım.Teşekkür ederim😊🙏
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hayırlı olsun Sevindim sizin adınıza sağ Salim kucağıniza almak nasib olur inshallah ☺️🤲🏻🌺

Merak ettim doktora gitmeden test yapmış miydiniz ? Kan testi ile mi öğrendiniz
Canım test yaptım evdee ilk yapdığımda sikik çizgi çıkdı sonra 1gün geçti birde Test yaptım hiçbir şey çıkmadıı tek çizgi olduu..Bir şey anlamadımm en sonundaa doktoraa gitdimm ordada test yaptırdılar banaa hastanedee 2çizgide qıpkırmızı çıkdıı orda

Hayırlı olsun Sevindim sizin adınıza sağ Salim kucağıniza almak nasib olur inshallah ☺️🤲🏻🌺

Canım test yaptım evdee ilk yapdığımda sikik çizgi çıkdı sonra 1gün geçti birde Test yaptım hiçbir şey çıkmadıı tek çizgi olduu..Bir şey anlamadımm en sonundaa doktoraa gitdimm ordada test yaptırdılar banaa hastanedee 2çizgide qıpkırmızı çıkdıı orda

Ay canim menimm❤💃vallah o qeder sevindim senin adina Allah berk əle versin cox amin🥰 özni qoru canim😍❤urey doyuntusun esitdin?
çok saop canım meniim.daha yeni dedi hekimm 25 gelersen uziyee salıb yoxlayarık amaa derman falan yazdıı fol turşusu aspirin progesteron şam falan yazdıı

Gözün aydın canım Allah tamamina erdoesin inşallah sağlıkla kucağına al yavrunu 🧿🧿🥰
Aminn teşekkürler canım benim

Son düzenleme:

Ay_ışığım

Kayıtlı Üye
rank
Yaaa demek öyle oldu MashaAllah çok sevindim ... Neden ikinci Test negativ çıktı .. ay bu testler çıldırtır insanı.. benimde konum var test yaptım önce cok gorunmeyen gölde vardı .. sonradan suya tutunca dedim kuruma çizgisini diye belki gider dedim yaptım .. kuruyunca daha belirgin oldu hatta anlamadım 🤷🏻‍♀️

Sen bu dediğin testleri ne zmaan yaptın gecikmişmiydi adetin ?

Perviz❤️Günay

Kayıtlı Üye
rank
Yaaa demek öyle oldu MashaAllah çok sevindim ... Neden ikinci Test negativ çıktı .. ay bu testler çıldırtır insanı.. benimde konum var test yaptım önce cok gorunmeyen gölde vardı .. sonradan suya tutunca dedim kuruma çizgisini diye belki gider dedim yaptım .. kuruyunca daha belirgin oldu hatta anlamadım 🤷🏻‍♀️

Sen bu dediğin testleri ne zmaan yaptın gecikmişmiydi adetin ?
Evet benim Adetimden 10 gün geçtii.birini 8ci gün yapdım silik çıkdı birinidee 9cu gğn yaptım tek çizgi çıkdı birinidee hastanedee yaptım 2çizgi çıktıı bende anlamadım ne olduğunu

Tüm sayfalar yüklendi.