Hamileyim kızlarr

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Perviz❤️Günay tarafından oluşturulan Hamileyim kızlarr başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,192 kez görüntülenmiş, 62 yorum ve 27 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Hamileyim kızlarr
Konbuyu başlatan Perviz❤️Günay
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Egebaby

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Evet benim Adetimden 10 gün geçtii.birini 8ci gün yapdım silik çıkdı birinidee 9cu gğn yaptım tek çizgi çıkdı birinidee hastanedee yaptım 2çizgi çıktıı bende anlamadım ne olduğunu
Hastanede kan testi yapmadılar mı canım sana

Perviz❤️Günay

Kayıtlı Üye
rank

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Benim ilk hamileliyim kürtaj oldumm muayine falan etdi 3ay korunduk eşimdee mikrop vardıı banada bulaşmışdı 3ay ilaç falan hastanelerde kaldıkk en sonundaa şubat ayı doktora gitdik doktor her şey yolunda dedii çocuk düşüne bilirsiniz söyledi
Anladım kuzum ben sadece doktorub kan testi yapmamasına şaşırdım rabbim hayırlısıni nasip etsin inşallah kalp atışını duyunca da yazarsın ❤️🤲🏻

KübraEmre2019

Kayıtlı Üye
rank
a
Selam güzel Anneler Bu gün doktoraa gitdimm vee Hamileyimmm.Çok mutluu oldum.Daha yenii
aynı tarihte hamile olduğumuzu öğrenmişiz😍🤗elhamdülillah, gözünüz aydın Rabbim hayırlısıyla sağlıkla kucağınıza almak nasip etsin, ne büyük bir sevinç ne büyük bir nimet, Rabbim herkese yaşatsın özellikle yıllardır bekleyenlere, umut etmekten vazgeçmeyin kardeşlerim.., 🤲🏻❤️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar