Hamileyim mayonez yedim zararlı mı?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zehra tarafından oluşturulan Hamileyim mayonez yedim zararlı mı? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,267 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamileyim mayonez yedim zararlı mı?
Konbuyu başlatan Zehra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Elif kpln

Zehra

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba ya döner yedım bugun ıcınde mayonez vardı normalde hc tuketmem bısey olurmu bakterı falan bulasabılıyomus mayonezden blmıyodm yenı ogrendım zararı olurmu kzlar

NazlıMelis

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba ya döner yedım bugun ıcınde mayonez vardı normalde hc tuketmem bısey olurmu bakterı falan bulasabılıyomus mayonezden blmıyodm yenı ogrendım zararı olurmu kzlar
Bisey olmaz ama yinede dikkat et canim sagliksiz seyler yeme hatta döner bile mümkün oldugunca evde biseyler yapip yemeye calis 😊

Leyla Alkaç

Kayıtlı Üye
rank
Canım bi kere yediğin için bişey olacağını düşünmüyorum bende yemiştim bişey olmadı dönerde bı kere ama bı daha yiyince içine koydurma malum çiğ yumurtadan yapılıyor iyi olmaya bilir Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

Elvan

Kayıtlı Üye
rank
Ev yapimi mayonezlerden farkli olarak pastorize yumurta koyuluyor hazir mayonezlere bakteriyel anlamda bir zarari olmaz Ama sonucta katkili gida oldugu icin mumkun oldugunca az tuketmek gerek ben canim hamburger isteyince 3 kere falan yedim az miktarda Hatta hic yememek en iyisi tabi ki gerci mayoneze gelene kadar eldeki tlflarimiz evdeki modemlerimiz bin kat daha zararli

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar