Hamileyim sigarayı bırakamıyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zehraaa tarafından oluşturulan Hamileyim sigarayı bırakamıyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 916 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamileyim sigarayı bırakamıyorum
Konbuyu başlatan Zehraaa
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nur Toygar Tıraz

Zehraaa

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar 5 haftalık hamileyim uzun süredir sigara kullanıyorum ve şuan sigarayı bırakamıyorum bebeğime çok mu zararı oluyor nasıl bırakmam lazım Bi öneriniz var mı acaba

Derya46

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar 5 haftalık hamileyim uzun süredir sigara kullanıyorum ve şuan sigarayı bırakamıyorum bebeğime çok mu zararı oluyor nasıl bırakmam lazım Bi öneriniz var mı acaba
Bende gebelikten once iciyordum ama surekli degil tabi benimkisi dudak tiryakisi gibi bisey tansiyonumu cok düşürüyor napiyorum ben dedim kendimi zehirliyorum dedim biraktm azimli olduktan snra birakirsin canim sigaranin kötü yanlarini düşün inşaallah birakirsin canim

A

Arse 2348

Guest
slm bebişiniz hayırlı olsun bende 9 haftalık hamileyim yaklaşık 8 senedir sigara içiyordum ama bebiş olunca bıraktım şu an BİLe nefsim cekiyo ama tiksiniyorum senden ricam o sigarayı eline aldığında bebeğine zarar verdiğini aklından lütfen çıkarma ve senin gibi bi umut sahibi olmak için neler feda eden anneler var herşeyi geçtim o daha minicik içinizde düşünsenize çocuğunuz 5 yaşında sigara içiyo dayanabilirmisiniz ama siz ona 5 haftalıkken bunu yapıyorsunuz lütfen bebeğinizin kıymetini bilin Allah kucağınıza sağlıkla almayı nasip etsin 🙏

Fatoş🌹şeyma

Kayıtlı Üye
rank
Hamileyken içmek bebege cok zararlı özellikle bebegin ciğerleri icin zararlı kiyma o minik yavruna birak gitsin ben çok şükür 2 yila kayindir bırakmışım o kadar mutluyum ki bas ağrılarım hepsi bitti gitti 😊😊😊umarim bırakırsın

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
İlk başta sigara almamayla başlayabilirsin cnm bırakmaya evde sigara Bulundurma canın sigara istediği zaman sakız çiğne kuruyemiş ye Bn içiodum ama 4 ay fln içmedim sonra tekrar başldm stresten sinirden doğumuma da birşey kalmadı 38 haftalık oldum

A

AhmetKağanınannesi

Guest
Canim sigara kullanan annelerde bebekler büyük oranda astım bronşit rahatsızlığıyla karşılaşıyorlar ve bunu ömürleri boyunca cekmek zorundalar sana önerim biran once bırakmaya bak o bebeğin vebalini alma kafanda bitirmen yeterli bence insan bebegine bi zarar geleceğini bile bile devam edemez zaten bence başarırsın şimdiden sağlıklı doğumlar inşallah

Nur Toygar Tıraz

Kayıtlı Üye
rank
slm bebişiniz hayırlı olsun bende 9 haftalık hamileyim yaklaşık 8 senedir sigara içiyordum ama bebiş olunca bıraktım şu an BİLe nefsim cekiyo ama tiksiniyorum senden ricam o sigarayı eline aldığında bebeğine zarar verdiğini aklından lütfen çıkarma ve senin gibi bi umut sahibi olmak için neler feda eden anneler var herşeyi geçtim o daha minicik içinizde düşünsenize çocuğunuz 5 yaşında sigara içiyo dayanabilirmisiniz ama siz ona 5 haftalıkken bunu yapıyorsunuz lütfen bebeğinizin kıymetini bilin Allah kucağınıza sağlıkla almayı nasip etsin 🙏
Çok güzel anlatmışsınız 🙏 bende yaklaşık 10 yıldır içiyorum sigara şuan 16 haftaligiz ve duyar duymaz hamile olduğumu bıraktım. Şuan inanılmaz canım çekiyor biri yanımda ictiginde bende içmek istiyorum koklayayim bari diyorum sonra hemen bebeğime birşey olacakmış hissi geliyor ve ordan uzaklaşıyorum. Bebek için çok uzun zaman bekledim ve çok zor zamanlar geçirdim şimdi o günleri düşünüp vargucumle sağlığımıza dikkat etmeye çalışıyorum. Lütfen içmeyin sigara istersek başarırız 🙏🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar