Sorum var Hamileyim sütten kesmem lazım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Emine kilic tarafından oluşturulan Hamileyim sütten kesmem lazım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,310 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamileyim sütten kesmem lazım
Konbuyu başlatan Emine kilic
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Sabriye

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar kızım 10 aylik 14 haftalık hamileyim sütten kesmem lazım ama nasıl yapacağım hakkında bilgim yok bu salcadan kıldan anlamaz ki acı biberde daha çok küçük vi fikri olan varmı
Canım bi süre sonra sütün acılaşır kendi bırakır aslında ama benim kız da ben az veyodum gündüz bir defa mesela yavaş yavaş azalt

A

Ayşegülbilici196

Guest
Ben de aynı şekilde hamile kaldım bebegim 12 aylıktı ve aşırı memeye düşündü ne yapsam kesmedim ve doktorum karnındaki bebeğin proteini düştüğünü söyleyince işe koyuldum sirke meme ucuma sürdüm Bi kez içti daha asla istemedi ög diye tiksindim deneyebilirsin

Seçilllllll

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar kızım 10 aylik 14 haftalık hamileyim sütten kesmem lazım ama nasıl yapacağım hakkında bilgim yok bu salcadan kıldan anlamaz ki acı biberde daha çok küçük vi fikri olan varmı
Canım kuru kahveyi de gögüs ucuna sürebilirsin biraz ıslat çamur gibi olsun ucuna sür kokuyor ya zaten istemiyorlar ben ogluma öyle bıraktrmıstım bu yöntem cok işe yarıyor benden sonra bi kac arkadaşım daha bu yöntemle bıraktırdı

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Neden sütten kesilmesi lazımki doktorunmu söyledi çünkü artık emzirme yaşı 2yide geçiyormuş ebe söyledi 2 yaşından sonra bile uzatmak daha sağlıklı imiş

Bebişimin annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Canım sen o bebeğini sütten kes çünkü o süt bebeğe iyi değil sabır tozu diye Bi şey var bilirmisiniz bilmem küle benziyor onu ıslatıp meme ucuna sürüyon bebeğin ağzına aldığı gibi Bi daha istemiyor Rabbim yardımcın olsun canım

2 prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım gögüs ucunu ıslat sonra çay tabağına karabiber dök göğsünü ona batır ben o şekilde yaptım ay öcü olmuş beg olmuş felan de ağzına almak istedi karabiberin tadını alınca bi iki kere oyle yaptım bıraktı

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar