Sorum var Hamileyim sütten kesmem lazım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Emine kilic tarafından oluşturulan Hamileyim sütten kesmem lazım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,318 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamileyim sütten kesmem lazım
Konbuyu başlatan Emine kilic
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Canım gögüs ucunu ıslat sonra çay tabağına karabiber dök göğsünü ona batır ben o şekilde yaptım ay öcü olmuş beg olmuş felan de ağzına almak istedi karabiberin tadını alınca bi iki kere oyle yaptım bıraktı
Korkutarak bıraktırmayı önermiyorlar ya pedagogları dinleyin nasıl bıraktırmak gerekli diye🤦

Fatoş koç

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar kızım 10 aylik 14 haftalık hamileyim sütten kesmem lazım ama nasıl yapacağım hakkında bilgim yok bu salcadan kıldan anlamaz ki acı biberde daha çok küçük vi fikri olan varmı
Aktarlarda satılan sabır taşı var ben önunla kesmiştim hiç bir zararı yok agzın da eşkimsi bir tat veriyor çocukların hoşuna gitmiyor kullana bilitsin

Sona

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar kızım 10 aylik 14 haftalık hamileyim sütten kesmem lazım ama nasıl yapacağım hakkında bilgim yok bu salcadan kıldan anlamaz ki acı biberde daha çok küçük vi fikri olan varmı
Canm benim kizimda yiyordu salcada yapdim hepsinden denedim fakat bir ilac var Azərbaycanda ben eczaneden aldim nistaden ilacdir kiriyorsun sürtüyorsün her bebek süt isdedikce kötü tadicak sora isdemiyecek bende öyle yapdim 2 gün yemedi türkiye de varsa eczaneden al

Emine kilic

Kayıtlı Üye
rank
Canım bi süre sonra sütün acılaşır kendi bırakır aslında ama benim kız da ben az veyodum gündüz bir defa mesela yavaş yavaş azalt
Azalttım ama biraz ek gıdaya ağırlık verdim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben de aynı şekilde hamile kaldım bebegim 12 aylıktı ve aşırı memeye düşündü ne yapsam kesmedim ve doktorum karnındaki bebeğin proteini düştüğünü söyleyince işe koyuldum sirke meme ucuma sürdüm Bi kez içti daha asla istemedi ög diye tiksindim deneyebilirsin
Bu en mantıklısı geldi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben de aynı şekilde hamile kaldım bebegim 12 aylıktı ve aşırı memeye düşündü ne yapsam kesmedim ve doktorum karnındaki bebeğin proteini düştüğünü söyleyince işe koyuldum sirke meme ucuma sürdüm Bi kez içti daha asla istemedi ög diye tiksindim deneyebilirsin
Bu en mantıklısı geldi
Henüz çok küçük bir sıkıntı yoksa bırak emsin çocuğu doğup iki çocuğunu tandem emziren çok kişi var
Ee değerlerim çok düşük mecbur

Mutsuz kadın

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum göğsünün ucunu bantla
Benimde kızım 12 aylıkken hamile kaldım(29 haftalığım şuan🥰) bende göğsümün ucuna bant yapıştırdım çok işe yaradı istemedi ama mememi her gördüğünde ağlıyordu resmen ağladığında bende ağlıyordum çünkü çok küçüktü daha süt içmeye ihtiyacı vardı 😔öyle böyle kesildi sütten

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Benimde kızım 12 aylıkken hamile kaldım(29 haftalığım şuan🥰) bende göğsümün ucuna bant yapıştırdım çok işe yaradı istemedi ama mememi her gördüğünde ağlıyordu resmen ağladığında bende ağlıyordum çünkü çok küçüktü daha süt içmeye ihtiyacı vardı 😔öyle böyle kesildi sütten
Evet kuzum işe yarıyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar