Sorum var Hamileyken cilt bakım ürünü kullanılır mu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde missmadame tarafından oluşturulan Hamileyken cilt bakım ürünü kullanılır mu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 331 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamileyken cilt bakım ürünü kullanılır mu
Konbuyu başlatan missmadame
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ^^ ÖzLem 💜 ^^

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kızlar bugun kadınlar günü nedeniyle bir çok mağazada fenaa indirim vardı. Sıkılaştırıcı gece kremi almadım çünkü hamilelikte kullanıma uygun mu bilemedim. Bu konuda bilgisi olanların yardımını bekliyorum :love:
Ben tercih etmedim canım ama bitkisele yakın ürün kullanılabilir. Bu güne kadar bakım ürünlerinden bebeğe bir zarar verdiğini de duymadım

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar bugun kadınlar günü nedeniyle bir çok mağazada fenaa indirim vardı. Sıkılaştırıcı gece kremi almadım çünkü hamilelikte kullanıma uygun mu bilemedim. Bu konuda bilgisi olanların yardımını bekliyorum :love:
Doğal ve bitkisel olanların zarar vereceğini düşünmüyorum kuzum ama ben kullanmadım tercih etmedim diyelim

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Zararı olduğunu düşünmüyorum canım❤️

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bugun kadınlar günü nedeniyle bir çok mağazada fenaa indirim vardı. Sıkılaştırıcı gece kremi almadım çünkü hamilelikte kullanıma uygun mu bilemedim. Bu konuda bilgisi olanların yardımını bekliyorum
Valla ben hiç kullanmadim parfüm dahi sıkmadım ama içeriği temiz olanların zarari olmaz canim..

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Bebeğe zararı olur mu bilemem bende asla kullanmadım canım bitkisel olursa belki ama tercih etmedim vardı ama kullanmadım bir tek doğal hindistan cevizi yağı vardı eniştem mozambikten getirmişti ara sıra onu kullandim

Tüm sayfalar yüklendi.