Hamileyken dişi ağrıyan var mı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sibel.gulec tarafından oluşturulan Hamileyken dişi ağrıyan var mı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 555 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamileyken dişi ağrıyan var mı
Konbuyu başlatan Sibel.gulec
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ezgielvin

Sibel.gulec

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar ben 15 haftalık hamileyim 2 gündür diş ağrısı çekiyorum dişciye gidip tedavi görmem sizce uygun mu bu dönemde. Aranızda giden oldumu hiç

F

Fatmagül

Guest
Bende 6 haftalik hamileyim disetim apseli ve dis çürük birçok sey denedim ol.adi dr gittim antibiyotik verdi kullandım bebek kucuk olduğu için başka bisey yapamiyorlarmis 4. Veya 5.ayda çekim olabiliyormuş ilaclarim bitti ama hala agriyor 🤔
Size de geçmiş olsun

Sibel.gulec

Kayıtlı Üye
rank
Evet yapılıyormus öğrendim bugün 😊
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende 6 haftalik hamileyim disetim apseli ve dis çürük birçok sey denedim ol.adi dr gittim antibiyotik verdi kullandım bebek kucuk olduğu için başka bisey yapamiyorlarmis 4. Veya 5.ayda çekim olabiliyormuş ilaclarim bitti ama hala agriyor 🤔
Size de geçmiş olsun
Saolun sizede geçmiş olsun 🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Size de geçmiş olsun
Saolun sizede geçmiş olsun 🥰

Tüm sayfalar yüklendi.