Hamileyken düşmek

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Özlm tarafından oluşturulan Hamileyken düşmek başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,785 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamileyken düşmek
Konbuyu başlatan Özlm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan elifsu♡ ecrin ada

Esma

Kayıtlı Üye
rank
Mrblar hamileyken düştüğünüz oldumu ben kalça üzerine düştüm dün bugun kalça ve belde agrı var 14 haftalık hamileyim
İlk gebeliğim de düştüm takıldım karnımın üstüne düştüm doktor korkmayın bebeğinizi içinde bulunduğu sıvı koruyor dedi ve 7kat var içerde bebek bişey olmaz dedi şükür olmadı da şimdi kızım 5 yaşında.

Özlm

Kayıtlı Üye
rank
Zaman ayırıp cevap yazan herkese cok cok tesekkur ede
İlk gebeliğim de düştüm takıldım karnımın üstüne düştüm doktor korkmayın bebeğinizi içinde bulunduğu sıvı koruyor dedi ve 7kat var içerde bebek bişey olmaz dedi şükür olmadı da şimdi kızım 5 yaşında.
rim Allah razı olsun

2.anne

Kayıtlı Üye
rank
Ben iki gebeligimdede düşmüştüm
Ilk gebeligimde bilmiyirdum basim dolanfigi için düştüm sonra test yaptim.hamile oldugumi öğrendim şükür bebegimr bisey olmadi ikinci hamileligimde ise karnimin üstüne cok kötü düştüm drek acile gittim şükür bebege bisey olmadi ama agrin varsa ve kanamn varsa kesiblikle git

Mehri

Kayıtlı Üye
rank
Mrblar hamileyken düştüğünüz oldumu ben kalça üzerine düştüm dün bugun kalça ve belde agrı var 14 haftalık hamileyim
Ben ilk cocugumda 8 aylikken düşmüşdüm😊Allahima şükürler olsun bir sey olmadi biraz qarnimda ağrilar oldu dinlemdim keçdi ☺biraz dinlen kecer ama ağrin çoksa acile git canim

Tuana

Kayıtlı Üye
rank
Bende dusmustum ama hamile oldugumu bilmiyodum dustuksen bi kac gun sonra mide bulantim vardi suphelendim test yaptirdiydim hamile oldugumu ogrendim kadin doktoruna gittim hersey yolunda dediydi ama oyle olmadi ogun aksam ustu şiddetli kanamam oldu 1 hafta hastanede kaldim kanamam hic durmadi 1 hafta boyunca eve geldikten sonra ayni sekil cok kanamam oldu kadin doktoruna gittim bebisime bakti kalbi atmiyo dedi cok ama cok zor.korkma cnm kanamam yoksa bisey olmaz Allahin izniyle inşallah cunku benimki tek dusmek olmadi diyette yapiyodum o ara cok sebep vardi malesef bilseydim hamile oldugumu daha dikkatli olurdum

Nur Toygar Tıraz

Kayıtlı Üye
rank
Ayy bende düştüm baslariydi hamileliğimin pazar yerinde bir dustum bacaklarım ikiye ayrılmıştı resmen. Yakında hastahane vardı hemen eşimi aradım gittik Allah'a şükür hiç bir şey olmadı. Ordaki doktor amniyon sıvısı onu korur bişey olmaz karnının üzerine dusmedigin ve şiddetli bir düşüş olmadığı sürece sıkıntı olmaz demişti. Ağrıların devam ederse görün bir doktora. Bişey yoktur zaten ama hem gebelik hem dusmeden oluşan ağrılar tedirgin eder seni. Geçmiş olsun canım 🙏

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar