Hamileyken kesinlikle yenmemesi gereken şeyler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İlknur ayy tarafından oluşturulan Hamileyken kesinlikle yenmemesi gereken şeyler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,901 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamileyken kesinlikle yenmemesi gereken şeyler
Konbuyu başlatan İlknur ayy
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ahsenlina

İlknur ayy

Kayıtlı Üye
rank
Ya ben bunu çok merak ediyorum. Hani açıkçası ne yiyip yemeyeceğimi bilmiyorum. Bir şey yiyorum aaaa o yenir mi diyorlar falan. Napacağımı şaşırdım bu konuda nasıl net bilgi sahibi olacağım

Betül (❤Eda&Ela❤)

Kayıtlı Üye
rank
Canim iyi pişmemiş et yumurta tavuk gibi gıdalardan uzak duracaksın sucuk salam sosis pastırma olabildiğince yemiycen ama olurda canın çok çekerse pişirip az bisey yiyebilirsin

İlknur ayy

Kayıtlı Üye
rank
Olabildigince hazir ve islenmis gidalardan uzak dur yeterli
Ya bu devirde de her şey hazır 🥺 hele ki birde ben çok becerikli bir insan değilim her şeyi evde yapıp yiyeyim falan 😄😄😄 çocuk sağlıklı olsun diye elimden geleni yapmaya çalışacağım inşallah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canim iyi pişmemiş et yumurta tavuk gibi gıdalardan uzak duracaksın sucuk salam sosis pastırma olabildiğince yemiycen ama olurda canın çok çekerse pişirip az bisey yiyebilirsin
Mesela geçen jelibon yedim hemen aaa jelibon mu bir daha sakın yeme dediler. Ve mayonez 😄

A

Ayşegül

Guest
Valla bende herşeyi yiyordum hiçte bişey olmadı maşallah oglum çok sağlıklı ikinci çocuma hamileyim onda da herşeyi yiyorum sadece kokoreç ve maydonozdan uzak durdum ilk aylar şuanda maydanozu ara ara yiyorum çünkü maydonozun içinde olan horman rahmi açıyo düşük tehlikesi oluyo onun dışında herşeyden yiyorum gönül rahatlığıyla

Yiğit&Yusuf bebişin annsi

💜💜💜💜💜💜
rank
Ya bu devirde de her şey hazır 🥺 hele ki birde ben çok becerikli bir insan değilim her şeyi evde yapıp yiyeyim falan 😄😄😄 çocuk sağlıklı olsun diye elimden geleni yapmaya çalışacağım inşallah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Mesela geçen jelibon yedim hemen aaa jelibon mu bir daha sakın yeme dediler. Ve mayonez 😄
Hersey cocuklarimizin sagligi icin 😊

SBA-

Kayıtlı Üye
rank
Ya ben bunu çok merak ediyorum. Hani açıkçası ne yiyip yemeyeceğimi bilmiyorum. Bir şey yiyorum aaaa o yenir mi diyorlar falan. Napacağımı şaşırdım bu konuda nasıl net bilgi sahibi olacağım
Bende senin durumundayım ne yemesem diye çok düşünüyorum acı çok severim ama yemiyorum işlenmiş gıdalar kesinlikle yemiyorum dondurulmuş hazır gıdalar yemiyorum asitli içecek içmiyorum çikolata jelibon falan yemiyorum. Biraz abarttım galiba bilmiyorum ama bebeğimi korumaya çalışıyorum bebeğime birşey olur diye çok korkuyorum 😔

Ahsenlina

Kayıtlı Üye
rank
Bende senin durumundayım ne yemesem diye çok düşünüyorum acı çok severim ama yemiyorum işlenmiş gıdalar kesinlikle yemiyorum dondurulmuş hazır gıdalar yemiyorum asitli içecek içmiyorum çikolata jelibon falan yemiyorum. Biraz abarttım galiba bilmiyorum ama bebeğimi korumaya çalışıyorum bebeğime birşey olur diye çok korkuyorum 😔
Bence gayet iyi yapiyorsnz hiç de abarti deil olması gerekn böyle👌👍 zaten özellikle jelibon çok sağlıksız

Tüm sayfalar yüklendi.