Hamileyken Korona geçirenler

• Konbuyu başlatan Esmacakmakk
  • Toplam 7 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Esmacakmakk tarafından oluşturulan Hamileyken Korona geçirenler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,620 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamileyken Korona geçirenler
Konbuyu başlatan Esmacakmakk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alparslan💙
E

Esmacakmakk

Guest
Korona geçirenler kaç günde iyileştiler ? Bugün 5. Günüm hala geceleri burnum tıkanıyor ateşim arada 38.5 lere varıyor. 1 haftayı buldu mu sizin de?

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Çok geçmiş olsun canım Rabbim acil şifalar versin

İki Prenses Annesi 💜

Kayıtlı Üye
rank
Korona geçirenler kaç günde iyileştiler ? Bugün 5. Günüm hala geceleri burnum tıkanıyor ateşim arada 38.5 lere varıyor. 1 haftayı buldu mu sizin de?
Bende oldum hamileymisim ozaman bilmiyodum 13. veya 14. Günde test yapmaya geldiler 15. Günde Negatif olduğumu öğrendim ben hafif atlattım yinede Allah kimseye yaşatmasın zordu

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Çok şükür daha bulaşmadı ama eşimin iş yerinde arkadaşının hanımı hamileyken yakalanmıştı doğumada yakındı 14 gün karantinada kalarak atlattı bebeğine de hiç bir zarar vermedi sadece karantinadan sonra grip gibi geziyordu negatif çıktı ama

Seçil

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba 4 gün önce karantinam bitti benim 1 hafta aşırı halsizlik eklem ağrısı burun tıkanıklığı hafif öksürük şeklinde devam etti. Burun tıkanıklığı özellikle geceleri hala devam ediyor. 10 gün daha geçmeyeceğini düşünüyorum hiç bir değişme olmuyor gibi

Tüm sayfalar yüklendi.