Hamileyken Uzak yola cikma izni

• Konbuyu başlatan Jala
  • Toplam 9 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Jala tarafından oluşturulan Hamileyken Uzak yola cikma izni başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 649 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamileyken Uzak yola cikma izni
Konbuyu başlatan Jala
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sedeeff
J

Jala

Guest
Merhaba kizlar.ben 5+4 haftalik hamileyim.2-3 saatlik yol, shehir dışına çıkmamda sorun olurmu?arabayla gideceğim,fakat kendim kullanmayacağım

BİRGÜL gözde

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kizlar.ben 5+4 haftalik hamileyim.2-3 saatlik yol, shehir dışına çıkmamda sorun olurmu?arabayla gideceğim,fakat kendim kullanmayacağım
Bende o haftalarda geldim dr izin verdi ama ara ara yuru dedi molalarda simdi kayseriden tekrar evime bodruma gidecez simdi 9 haftaligiz dr gidebilirsin cok kucuk dedi

E

Elif_54

Guest
Ben alti saatlik yolculuk yapmıştım ama doktor yolda sık sık mola verin ve yürüyüş yap dem

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Ben alti saatlik yolculuk yapmıştım ama doktor yolda sık sık mola verin ve yürüyüş yap dem
Kaç aylıkta gittin bizde tatil planı yapıyoruz eşim biraz tedirgin oluyor uzun yola gitmeye ama bende sakin sakin gidersek bişey olmaz diyorum daha doğuma çok var sonuç ta 4.ayın içindeyim 3 aylık dönemde bitti tatil zamanı 5.ayın içinde olcam doktora da danışcam ama sonradan bu ağrı kasılma oldumu yol yoruyormu

Zeynep Aliyeva

Kayıtlı Üye
rank
Bisey olmaz merak etme bende 27 mayista yurtdışına cikacagim doktoruma sordum uzun yolculuk yaomam mumkunmi diye 3 ucakla aktarmali yolculuk yapacağım cunku 30 haftaya kadar git ondan sonra problem olur dedi hemen hemen 24 saat yolda olacağın suan 24 hafatdayiz 25 haftanin sonunda gidyorum korkmayin sizde allaha emanetiz rabbim korur her zaman 🤲🤲😊

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar