Sorum var Hamisler bende yeniyim siteye 2 aylik hamileyim kanamam var kanamasi olanlar varmi veya doguma kadar kanama suren varmi lutfen bilgi almak istiyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Figen tarafından oluşturulan Hamisler bende yeniyim siteye 2 aylik hamileyim kanamam var kanamasi olanlar varmi veya doguma kadar kanama suren varmi lutfen bilgi almak istiyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 844 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamisler bende yeniyim siteye 2 aylik hamileyim kanamam var kanamasi olanlar varmi veya doguma kadar kanama suren varmi lutfen bilgi almak istiyorum
Konbuyu başlatan Figen
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İlk heycan

Figen

Kayıtlı Üye
rank
Allah sağ salim yavrunu kucağına almanı nasib etsin İnşaAllah kuzum peki söylemedim kan neden geliyor açılış telehlikesi falanmı var kendine dikat et kuzum uzan cok kalkma haraket etme ayakta cok kalma İnşaAllah dayanır
Insallah canim valla bende anlamadim ilkdefa yasiyorum bu sorunu 🥺insallah gecer elimden geldigince dinlenmeye çalışıyorum dualarinizi eksik etmeyin lütfen 🙏🤲

İlk heycan

Kayıtlı Üye
rank
Insallah canim valla bende anlamadim ilkdefa yasiyorum bu sorunu 🥺insallah gecer elimden geldigince dinlenmeye çalışıyorum dualarinizi eksik etmeyin lütfen 🙏🤲
Benim 5. Haftada kanamam olmuştu. 2ay kadar progestan kullandım. 5 sefer de proluton depot iğne vurundum. Şimdi 28. Haftadayız, herşey yolunda çok şükür. Kanama oldu diye illa kötü birşey olacak demek değil. Dans eğitmeniyim hala dansa devam ediyorum, bahçemde uğraşıyorum. Kanama olduğunda ilk bir hafta tuvalet harici hiç kalkmamıştım ama. İçini ferah tut, doktorun her dediğini yap. İnşallah sorunsuz bir şekilde devam eder

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar