🌺🌺Hamişler buraya🌺🌺

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aybüke001 tarafından oluşturulan 🌺🌺Hamişler buraya🌺🌺 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,226 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 🌺🌺Hamişler buraya🌺🌺
Konbuyu başlatan Aybüke001
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aybüke001

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Valla doktorda öyle söyledi en fazla pazartesiye kadar bekleriz dedi sonrası riskli olur. O zamana kadar gelmezse pazartesi yatışımı yapacaklar suni sancıyla dogurtacaklar. Cuma günü kontrolüm var inşallah o zamana kadar gelir artık iyice stres oldum
İnşAllah canım saglıkla mutlulukla kucagına al inşallah canm

Rabişs04

Kayıtlı Üye
rank
Evet hamiş anne adayları kaç haftaliksiniz ve şuan naoıyorsunuz ben uzandim ayaklarimi diktim forumda takılıyorum 🥰😍💋
Vallahi 39+1 öldük hayirlsiyla hergun tatlı bir.bekleyis biraz endişe.ile bekliyoruz . Temizlik yaptım duş aldım.yemekteyim.suan birazdan.dinlenme.moduna gecicem . Sanada bol dinlenmeler senin kaç haftalık bu arada

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Allah tez kucagina almayi nasip etsin kuzum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Oh oh keyif sende. Bende 21 haftaligim ilk gebelik hareketlerini karnımda kasigima dogru baloncuk oluyo patliyo gbi hissediyorum 20 haftadan itibaren böyle hissediyorum sence normal mi sizde nsldi
Cumlemizi insallah tez zamanda bir avazda kurtarsın RABBIM insallah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar