Sorum var Hamza ile uyumlu isimler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zehranur tarafından oluşturulan Hamza ile uyumlu isimler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,358 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamza ile uyumlu isimler
Konbuyu başlatan Zehranur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Rukiye27

GülşahT

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba. 37+5 teyiz oğluşuma hala isim bulamadik. Eşim hamza istiyor. Ben istemiyorum ama esim vazgeçmiyor yanina bi isim de sen koy diyor. Ediz dedim ben ama Hamza Ediz nasil olur ? Ya da sizin öneriniz neler olcak beklıyorum.
Hamza Enes 😊 nasip olursa oğlumun ismini Enes koyucaz, eşim de Bilal olsun diye çok diretmisti ama galip geldim 😂😂

Sümeyra🍀

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Hamza ismi ne kadar güzel peygamber ismi yani tek kullan bence ağır isim değil ki yanlış düşünüyorsun

Zehranur

Kayıtlı Üye
rank
Hamza yiğit
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bence hamza ediz de güzel canım kulağa hoş geliyor
Çok teşekkürler canım 🥰
Hamza Enes 😊 nasip olursa oğlumun ismini Enes koyucaz, eşim de Bilal olsun diye çok diretmisti ama galip geldim 😂😂
Maşallah adıyla sağlıkla yaşasın inşallah 🥰

Ben iki isim hiç sevmiyorum yaa Hamza bence çok güzel bı isimm
Valla bende sevmiyorum iki isim ama Hamza da istemediğim için ikinci isim olarak istedigini koy dedi eşim

Ben iki isim hiç sevmiyorum yaa Hamza bence çok güzel bı isimm
Valla bende sevmiyorum iki isim ama Hamza da istemediğim için ikinci isim olarak istedigini koy dedi eşim
Hamza ismi ne kadar güzel peygamber ismi yani tek kullan bence ağır isim değil ki yanlış düşünüyorsun
Yanlış düşünmüyorum ismin güzelliğinin ve anlamının farkındayım. Ama düşünceler istekler farklı olabiliyor.

Sümeyra🍀

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Çok teşekkürler canım 🥰

Maşallah adıyla sağlıkla yaşasın inşallah 🥰

Yanlış düşünmüyorum ismin güzelliğinin ve anlamının farkındayım. Ama düşünceler istekler farklı olabiliyor.
Peki Hamza isminin neyini beğenmiyorsun onuda açıkla
Allah' için Hamza isminin neresi ağır ya🤷

Zehranur

Kayıtlı Üye
rank
Peki Hamza isminin neyini beğenmiyorsun onuda açıkla
Allah' için Hamza isminin neresi ağır ya🤷
Herkes her ismi beğenmek zorunda değil, sorgulamanız için değil fikir önerileriniz için hamzanin yanina ne olabilir diye yazmıştım ben. Eminim sizin de istemediğiniz içinize sinmeyen isimler vardır. Herkes herkese saygı duymalı diye düşünüyorum.

Tüm sayfalar yüklendi.