Hangi bebek bezini kullaniyorsunuz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kübra çelik tarafından oluşturulan Hangi bebek bezini kullaniyorsunuz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,689 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hangi bebek bezini kullaniyorsunuz
Konbuyu başlatan Kübra çelik
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Serbet
Karışık
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aynen bende öyle yapıyorum valaa
Bu arada canım hepsi burada da gene baby turco indirime girmiş 300 tanesi 333 TL az önce aldım ben 4 numara elimde 3 paket te vardı herhalde bunlarla 4 numarayı çıkarırım😄😂

Sleepy 🙄🙄 aslında gayet memnunum fakat diğer markalara göre daha ufak bezleri yani o mamadan sıkıntılı birde bu ara kafayı yedi iki üç belki dört katı zam yaptılar şımardılar sanırım 🤨🤔

Pişik olmuyor mu biz hep sleepy kullandık geçen baktım baby Turco baya uygun dedim bir paket alayım denerim üç bez kullanmadan çocuğun poposu kıpkırmızı oldu hemen gittim sleepy aldım şuan düzeldi baby Turco da kaldı elimde 😅😅

Pişik olmuyor mu biz hep sleepy kullandık geçen baktım baby Turco baya uygun dedim bir paket alayım denerim üç bez kullanmadan çocuğun poposu kıpkırmızı oldu hemen gittim sleepy aldım şuan düzeldi baby Turco da kaldı elimde 😅😅

Bende bu bebişe baby Turco düşünüyorum stok yapmaya başlasam iyi olur 😅😅
Yok kuzum bende yapmıyor çok şükür hiçbir beze alismadi ya hep farklı farklı kullandım alismadigi için pişik olmuyor galiba ben valla bütün markaları kullanıyorum hangisi uygun gelirse sadece memnun kalmadıklarimi kullanmıyorum bide hiç denemediklerimi😄😄😄

Son düzenleme:

İnşirah 0824

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum 1 numarada aldım 2 numarada zeytinyağlı doğal olduğu için pişik yapmiyormuş. Arkadaşlarımdan bebeklerine kullananlar çok övdü hiç şikayetçi olan yok. 1 numarayı 1 paket aldım annemde az almamı söyledi
Ay bende mi bı paket alsam acaba ya
Hastane çantama hangisini koyacağımi bilmiyorum ya bir küçük gelirse ya iki çok büyük olursa diye
Kafamda deli sorular 😂😂😍

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Ay bende mi bı paket alsam acaba ya
Hastane çantama hangisini koyacağımi bilmiyorum ya bir küçük gelirse ya iki çok büyük olursa diye
Kafamda deli sorular 😂😂😍
Kuzum zaten bebiş 3 yada 3 buçuk kilo doğar 5 kilo üzeri doğmaz. Benim bildiğim 1 numara 3-5 kilo arası

Sleepy 🙄🙄 aslında gayet memnunum fakat diğer markalara göre daha ufak bezleri yani o mamadan sıkıntılı birde bu ara kafayı yedi iki üç belki dört katı zam yaptılar şımardılar sanırım 🤨🤔

Bende bu bebişe baby Turco düşünüyorum stok yapmaya başlasam iyi olur 😅😅
Kuzum kime sorsam memnun kalmışlar hiç kötü diyen olmadı valla boşuna primaya, molfix e para yedireceğine ondan al dediler bana hep

Son düzenleme:

Serbet

Kayıtlı Üye
rank
Sleepy ile molfix fiyatları ayni, ikisi de cok zamlandi. Ben Canbebeciyim tertemiz bez, hic sorun yasamadik yegenim 7 aylik şuan. Dogdugundan beri Canbebe kullaniyor, bende inş öyle başlayacağım. 4 bedene geçtik, 120 adeti 130 tl civari, kendi sitesinde daha da ucuz.

Tüm sayfalar yüklendi.