Hangi Doğum şekli Spinal mi epidural mı?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Betül (❤Eda&Ela❤) tarafından oluşturulan Hangi Doğum şekli Spinal mi epidural mı? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,818 kez görüntülenmiş, 45 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hangi Doğum şekli Spinal mi epidural mı?
Konbuyu başlatan Betül (❤Eda&Ela❤)
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Fatoş🌹şeyma

Betül (❤Eda&Ela❤)

Kayıtlı Üye
rank
Acaba hangisi daha iyi bide nasıl uyuşturulmak istediğimize biz karar verebiliyor muyuz böyle bir hakkım varsa bilmek isterim ilkte soran olmadı riskli denilip uyutuldum çünkü
Canim ben isvecte yaşıyorum burda senin secme hakkin var orda masil bilmiyorum ben spinalle yapicam büyük ihtimalle bunu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Baya ayrntili oldu tesekkurler😀

Kac haftaliksiniz
35 hafta bitiyor 2 güne

Leyla Alkaç

Kayıtlı Üye
rank
Canim ben isvecte yaşıyorum burda senin secme hakkin var orda masil bilmiyorum ben spinalle yapicam büyük ihtimalle bunu

35 hafta bitiyor 2 güne
İnşallah burda da vardır ya doktora bir sorayım araştırayım da hangisi aklıma daha çok yatarsa öyle isteyeyim Allah sağlıkla kurtarsın sizi canım

Deryaaa

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 35 hafta bitti bitecek bu ikinci doğumum ilki normal epiduralsiz oldu ama cok zordu bunda epidural düşünüyordum ama doktor bana spinali önerdi. Spinalle dogum yapan bar mi aranızda nasil oluyor diye sormak istedim
Sakin epudural olma canım arkadaşım oldu ilk çocuğunda kızı 7 yaşında yayla bel ağrısı yasiyo en iyi normal doğum yap doğum dan sonra hiç bı sikinti yasamiyorsun hiç deilse

Betül (❤Eda&Ela❤)

Kayıtlı Üye
rank
Sakin epudural olma canım arkadaşım oldu ilk çocuğunda kızı 7 yaşında yayla bel ağrısı yasiyo en iyi normal doğum yap doğum dan sonra hiç bı sikinti yasamiyorsun hiç deilse
Valla mi ya oda cok zor aslında normal istiyorum ama ilki gibi zor olursa diye korkuyorum

Benim de tam tersi ikincide oyle oldu cnm uc gun doguramadim suniler yedim neler neler ama en son sezeryan olduk
Insallah benimde bu kolay olur ya herkes ikinci kolay olur diyor ama sende öyle degilmis

İnşallah burda da vardır ya doktora bir sorayım araştırayım da hangisi aklıma daha çok yatarsa öyle isteyeyim Allah sağlıkla kurtarsın sizi canım
Aynen canım iyice arastir ogren yoksa ilgilenmiyorlar sagol canım sag salim kucağımıza aliriz insallah minikleri

Leyla Alkaç

Kayıtlı Üye
rank
Valla mi ya oda cok zor aslında normal istiyorum ama ilki gibi zor olursa diye korkuyorum

Insallah benimde bu kolay olur ya herkes ikinci kolay olur diyor ama sende öyle degilmis

Aynen canım iyice arastir ogren yoksa ilgilenmiyorlar sagol canım sag salim kucağımıza aliriz insallah minikleri
Amin canım inşallah

Zeynepreyyan88

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 35 hafta bitti bitecek bu ikinci doğumum ilki normal epiduralsiz oldu ama cok zordu bunda epidural düşünüyordum ama doktor bana spinali önerdi. Spinalle dogum yapan bar mi aranızda nasil oluyor diye sormak istedim
Spinal sezeryanda oluyor normal doğumda spinal yok. Sezeryan olacaksan spinal tercih et. Ben spinal oldum gayet iyiydi

Barbi bebek

Kayıtlı Üye
rank
Iki dogumumdada spinal anestesi oldum canım çok şükür ilk doğumda 3 günde kalktım ikincide sadece doğum yaptim gu n hastanede bir gün gözetim altında kaldıktan sonra çıkardılar eve geldim Yine her işimi yapiorduk şükür tabi herkeste aynı olmaz benim bi tanıdık abla da olmuştu mesela o bir ayda kalktı ayağa kilolular biraz dağa zor oluyor sanırım Ama şükür ki ben kolayca kalktım darısı bu gebeliğim için inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar