Hangi hastane iyi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Havva.2412 tarafından oluşturulan Hangi hastane iyi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,875 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hangi hastane iyi
Konbuyu başlatan Havva.2412
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Tuuu

Havva.2412

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar doğum için özelle üniversite hastanesi arasında fark varmıdır ilk gebeliğim eşim üniversite hastanesine gidelim diyo bende özel hastane istiyorum

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar doğum için özelle üniversite hastanesi arasında fark varmıdır ilk gebeliğim eşim üniversite hastanesine gidelim diyo bende özel hastane istiyorum
Açıkçası söylemek gerekirse sezeryana mecbur bırakacaklarsa yada normal doğum adı altında müdahaleli doğurtacaklarsa özelinde anlamı yok doğal ağrusız doğum yaptıran doğal doğumu destekleyen hastaneler var onları tercih eymelisiniz

Havva.2412

Kayıtlı Üye
rank
Açıkçası söylemek gerekirse sezeryana mecbur bırakacaklarsa yada normal doğum adı altında müdahaleli doğurtacaklarsa özelinde anlamı yok doğal ağrusız doğum yaptıran doğal doğumu destekleyen hastaneler var onları tercih eymelisiniz
Teşekkür ederim fikir verdiğiniz için
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Esin orda çalışıyorsa kesinlikle orda yap herkes seninle birebir ilgilenir asistana değil uzmanlara kalırsın bence şanslisin diğer türlü olsaydı özelde yap derdim
Evet eşim tanıdığım var diyo aynı şey özelle diyor

Esin orda çalışıyorsa kesinlikle orda yap herkes seninle birebir ilgilenir asistana değil uzmanlara kalırsın bence şanslisin diğer türlü olsaydı özelde yap derdim
Evet eşim tanıdığım var diyo aynı şey özelle diyor

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Birde eşim üniversite hastanesinde çalışıyor o yüzden kendi hastanesinde olsun istiyor ama ben ısrar ediyorum özel olsun diye
Eğer kendi çalıştığı hastane ise ne gerek var özele

Eğer kendi çalıştığı hastane ise ne gerek var özele
Hiç riske atma kendini çalıştığı yerde ol bakar ilgilenirler özelden çok ilgi görürsün

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar