Hangi hastane iyi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Havva.2412 tarafından oluşturulan Hangi hastane iyi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,846 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hangi hastane iyi
Konbuyu başlatan Havva.2412
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Tuuu

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar doğum için özelle üniversite hastanesi arasında fark varmıdır ilk gebeliğim eşim üniversite hastanesine gidelim diyo bende özel hastane istiyorum
İlk dogumu ozelde yaptım kontrolleride ozelde oldum canim simdi üniversite hastanesine gidiyorum üniversite hastanesi daha cok araştırma yapiyor her ay kan idrar bakiyor genetik testler yapıyor vitamin demir durumunu takip ediyor ozelde hic boyle testler yaptirmadi doktor

Tuuu

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar doğum için özelle üniversite hastanesi arasında fark varmıdır ilk gebeliğim eşim üniversite hastanesine gidelim diyo bende özel hastane istiyorum
Universite hastanelerinde genelde yeni okuldan cikmis olan ogrencileri yerlestirdiklerini duymustum..onlarinda surekli denemeler yaptigini biseyler ogrenmeye calistigini pratikte falan.. beni herzaman korkutur o yuzdez..allah nasip ederse bende ozelde yapmak istiyorum.. hem paranin bir kismini geri alabiliyormussun sanirim..

Havva.2412

Kayıtlı Üye
rank
Eğer kendi çalıştığı hastane ise ne gerek var özele
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hiç riske atma kendini çalıştığı yerde ol bakar ilgilenirler özelden çok ilgi görürsün
Ya işte özelde olsun istedim ilk gebelik diye bilemedim

Universite hastanelerinde genelde yeni okuldan cikmis olan ogrencileri yerlestirdiklerini duymustum..onlarinda surekli denemeler yaptigini biseyler ogrenmeye calistigini pratikte falan.. beni herzaman korkutur o yuzdez..allah nasip ederse bende ozelde yapmak istiyorum.. hem paranin bir kismini geri alabiliyormussun sanirim..
Eşim kendisi çalışıyor orda doktoruda tanıdıkmış o yüzden eşim orası olsun istiyor bende özel diyorum ne farkı var bilmiyorum doğum sırasında neler oluyor

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Özelde nasıl paranın bir kısmını geri alıyorsunuz ki

Tuuu

Kayıtlı Üye
rank
Özelde nasıl paranın bir kısmını geri alıyorsunuz ki
Ozelden ozele degisiyormu bilmiyorum.. orda dogum yapmak daha nasip olmadi bana ama oyle ogrendim..sectigin hastaneyle konus , sanirim odedigin paranin bi kismini sigortadan geri alabiliyormussun.. oraya bi gelebilsem daha iyi arastiricamda simdilik bildigim bu kadar.. bilgisi olan varsa yazar zaten bende ayrintili ogrenmis olurum..

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Ozelden ozele degisiyormu bilmiyorum.. orda dogum yapmak daha nasip olmadi bana ama oyle ogrendim..sectigin hastaneyle konus , sanirim odedigin paranin bi kismini sigortadan geri alabiliyormussun.. oraya bi gelebilsem daha iyi arastiricamda simdilik bildigim bu kadar.. bilgisi olan varsa yazar zaten bende ayrintili ogrenmis olurum..
Teşekkür ederim hiç duymamıştım araştırırım 😇

Aysem

Kayıtlı Üye
rank
Teşekkür ederim fikir verdiğiniz için

Evet eşim tanıdığım var diyo aynı şey özelle diyor

Evet eşim tanıdığım var diyo aynı şey özelle diyor
Boşuna özele para kaçırmayın bence canım tanıdık olduktan sonra özel hastane gibi ilgili olurlar

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Araştırdım doğum sonrası sgk ya başvuruyormuşsun anlaşmalı olduğu için nekadar para alması gerekiyor fazlasını almışlarsa geri alıyorsun ben 170i arayıp öğrenicem nekadar almaları gerekiyor bilirlerse fazla almamışlarsa sorun yok 🤷

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar