Hangi mamayı kullanıyorsunuz kızlar?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Demet Arslan tarafından oluşturulan Hangi mamayı kullanıyorsunuz kızlar? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 330 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hangi mamayı kullanıyorsunuz kızlar?
Konbuyu başlatan Demet Arslan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Doğa'm 💜

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Merhaba kızlar ben kızım için Aptamil devam sütü kullanıyorum ama mamasını değistiricem siz hangi mamayı kullanıyorsunuz hangisini önerirsiniz
Merhaba canim ben kizama bebelac gold kullaniyorum gayettr memnunun sindiirim acisindan guzel bir mama ayni zamanda kabizlik gibi birşeylede karislarmadim

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Merhaba kızlar ben kızım için Aptamil devam sütü kullanıyorum ama mamasını değistiricem siz hangi mamayı kullanıyorsunuz hangisini önerirsiniz
Canım ben hiç mama kullanmadım ama kız kardeşim önce Aptamil ondan sonra da Bebelac veriyordu çok memnundu

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Bebelac Gold olanı kullanıyorum sindirim açısından kolay vitaminleri de güzel bebekliginden beri kullanıyorum normal Bebelac kabız yapıyor bir kere almstim ama Bebelac Gold favorim hala

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Sma kullanıyorum birrinci ayda iyidi ama şimdi azıcık kusuyor kontrole gidince doktoruna sorup öyle değiştirmek istiyorum daha önce değiştirmekten bahsettiğimde kafana göre değiştirmek doğru olmaz demişti

Tüm sayfalar yüklendi.