Hanilelikte Kola içilebilir mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Balımm tarafından oluşturulan Hanilelikte Kola içilebilir mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,073 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hanilelikte Kola içilebilir mi
Konbuyu başlatan Balımm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynepreyyan88

Nur Toygar Tıraz

Kayıtlı Üye
rank
Evet bende hep onu dinlerim. Bu içecekler su hissini kaybettirdiği için su içmeyide unutturuyor diyorlar o yüzden san

Evet bende hep onu dinlerim. Bu içecekler su hissini kaybettirdiği için su içmeyide unutturuyor diyorlar o yüzden sanırım
Olabilir canım valla. Herşeyin fazlası zarar işte normalde de zararlı kaldı ki gebelikte. Aşırı da herşeye dikkat etmeye çalışmakda biyerden sonra sıkıntı 😬 az az herşeyden 😋

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Olabilir canım valla. Herşeyin fazlası zarar işte normalde de zararlı kaldı ki gebelikte. Aşırı da herşeye dikkat etmeye çalışmakda biyerden sonra sıkıntı 😬 az az herşeyden 😋
Ben normalde içmem ama severim hamilelikte insanın canı daha çok istiyor heleki problemine iyi geliyorsa içtim ama sadece iki kere alıp içtim ama bu sorun olmadı çok şükür anne karnında bebek ölümlerine yol açıyormuş kola ama Allah korusun onu duyunca bidaha içmedim

Nur Toygar Tıraz

Kayıtlı Üye
rank
Ben normalde içmem ama severim hamilelikte insanın canı daha çok istiyor heleki problemine iyi geliyorsa içtim ama sadece iki kere alıp içtim ama bu sorun olmadı çok şükür anne karnında bebek ölümlerine yol açıyormuş kola ama Allah korusun onu duyunca bidaha içmedim
Anladimm kötü bişey gercekten. İşte dikkat edebildiğimiz kadar edelim de taktir Allah'ın artık. Hiç bişeye dikkat etmeyip herşeyi nasibe bırakmayi da doğru bulmuyorum. Senin icmen mecburiyetten canım. Bende şimdi ara ara içiyorum yemeklerde falan. İlk zaman hiç ağzıma sürmedim de ama insan istiyor hele şimdi tat alıyor diye tirsiyorum şekere asitli şeylere doğduktan sonra da alışmasını hiç istemiyorum 🤔

Melek80

Kayıtlı Üye
rank
Benim de canım istedi içtim bi kaç kez sonra bebek çok gazlı oĺır dediler maden suyundan farklı çünkü içeriği ondan dolayı tırstım bıraktım 😀

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar